Allegro wprowadza nowy sposób płatności. Portal aukcyjny w kooperacji z LeaseLinkiem dają możliwość wzięcia wybranych towarów w leasing. Oferta dotyczy przedsiębiorców, a procedura ma trwać około dziesięciu minut.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 02.03.2018
Udostępnij:

LeaseLink specjalizuje się w sprzedaży leasingowej on-line. Przedsiębiorcy, którzy posiadają konto Firma na największym portalu aukcyjnym w Polsce, mogą wykorzystać leaselink kupując przedmioty, których cena wynosi od 700 złotych do 60 000 złotych brutto.

W niedługim czasie usługa ma zostać udostępniona także osobom ze zwykłym kontem, a nawet tym, którzy nie mają zarejestrowanego konta na portalu Allegro.
 

LEASING W ALLEGRO

Jak skorzystać z leasingu?

Jeżeli wybrany przez nas towar można wziąć w leasing, podczas zakupy należy wybrać sposób płatności „Weź w leasing”. Zostaniemy automatycznie przeniesieni do partnera allegro – do aplikacji LeaseLink, gdzie znajdziemy przedstawioną nam ofertę leasingową, której warunki możemy ustalić sami. Cała procedura, jak zapewnia serwis, ma trwać około dziesięciu minut. Warto wiedzieć, że funkcja leasingowa jest dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Wszystkie formalności i płatności wykonujemy w aplikacji Leaselink.

Partner Allegro

LeaseLink łączy zakupy w Internecie z możliwością sfinansowania ich leasingiem. Jest to najprężniej rozwijająca się firma leasingowa on-line, która zdobyła bardzo wielkie uznanie wśród przedsiębiorstw w branży handlowej. Fintech stawia przede wszystkim na relacje z partnerami i Klientami, aby zapewnić wszystkim najwyższą jakość oferowanych usług

Firma 

Płatności

Chcąc wziąć dany towar w leasing, serwis stosuje pewne ograniczenia, lecz wachlarz propozycji jest dosyć szeroki. Nowa metoda pozwala nam na sfinansowanie przedmiotu, którego cena mieści się w przedziale od 700 złotych do 60 000 złotych. Spłata wybranej kwoty następuje w miesięcznych ratach. Klient może skorzystać z dwóch metod płatności. Pierwsza z nich to pożyczka leasingowa, której okres spłaty trwa od 3 do 18 miesięcy. Druga to leasing operacyjny z dłuższym okresem spłaty, bo od 18 do 48 miesięcy.

Kto może skorzystać z leasingu ?

Z oferty leasingowej może skorzystać każdy przedsiębiorca, który prowadzi działalność gospodarczą. W regulaminie nie jest określone, jaka forma działalności jest wymagana.
 

Komentarze