Tłumacz migowy w BNP Paribas coraz popularniejsze

Tłumacz migowy w BNP Paribas coraz popularniejsze

author
25 września 2021

Bank BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że w ciągu 444 dni kalendarzowych Klienci instytucji skorzystali z tłumacza języka migowego prawie 470 razy. Te wyniki pokazują, że system Migam, który do swojej oferty wdrożył BNP Paribas we wszystkich oddziałach, zapewnia komfortową obsługę osobom z niepełnosprawnościami słuchu lub mowy. Sprawdzamy szczegóły.

Jednakże tłumacz języka migowego nie jest jedynym udogodnieniem, które bank wprowadził z myślą o Klientach z niepełnosprawnościami. Instytucja podsumowała prowadzone działania na rzecz osób z niepełnosprawnością słuchu z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Migowych, który miał miejsce 23 września 2021 roku oraz Międzynarodowego Dnia Głuchych i Języka Migowego, który będzie 26 września 2021 roku.

Chcemy zapewnić wygodny dostęp do usług bankowych wszystkim Klientom, niezależnie od poziomu ich sprawności. Jednocześnie jesteśmy otwarci na innowacje. Sięgamy po współczesne technologie, które przekuwamy w konkretne rozwiązania. Ogromnie nas cieszy, że nasi Klienci chętnie z nich korzystają.

– mówił cytowany w komunikacie Maciej Chlebowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

System Migam

System Migam, skierowany do osób z niepełnosprawnością słuchu i wzroku, został wdrożony przez BNP Paribas w połowie czerwca 2020 roku. Usługa pozwala na bezpłatne skorzystanie z usługi tłumaczenia w Polskim Języku Migowym (PJM). Z funkcjonalności można skorzystać w każdym oddziale BNP Paribas oraz na infolinii banku. Pomoc tłumacza Klienci mogą zamówić wcześniej, za pośrednictwem aplikacji Booksy lub na stronie internetowej banku.
Przez pierwszych kilkanaście miesięcy działania tłumacza migowego potwierdziło się, że Klienci bardzo chętnie korzystają z usługi. Do końca sierpnia 2021 roku bank odnotował 467 połączeń które trwały średnio 5 minut. Ponadto BNP Paribas przetłumaczył na PJM ponad 280 stron A4 dokumentów oraz regulaminów bankowych, a także 8 spotów, które pokazują jak korzystać z usługi Migam.

W niedalekiej przeszłości BNP Paribas wprowadził do swojej ofertę kolejne udogodnienie, które pozwala osobom używającym aparatów słuchowych z odbiornikiem pętli indukcyjnej (tryb T) na korzystanie z tej technologii w BNP Paribas. Osoby te słyszą w swoim aparacie głos z mikrofonu doradcy, bez jakichkolwiek zakłóceń powodowanych innymi dźwiękami z otoczenia. Pętle indykcyjne sprawnie działają już w 20 oddziałach w różnych miastach w naszym kraju. W najbliższym czasie Bank zainstaluje sprzęty 25 kolejnych oddziałach.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/696121/usluga-tlumacza-polskiego-jezyka-migowego-w-banku-bnp-paribas-coraz-popularniejsza-teraz-osoby-z-niepelnosprawnosciami-sluchu-moga-skorzystac-z-petli-

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Płatności Garmin i Fitbit kartą Visa w Banku Pekao
Bez kategorii
author
18 lipca 2020

Płatności Garmin i Fitbit kartą Visa w Banku Pekao

#MamyWspólneCele 2019 dla środowiska
Bez kategorii
author
04 listopada 2019

#MamyWspólneCele 2019 dla środowiska

Ile komornik może zająć z emerytury w 2022?
Dla zadłużonych
author
27 maja 2022

Ile komornik może zająć z emerytury w 2022?

Najlepsza kryptowaluta według Saxo Bank
Wpisy
author
29 stycznia 2018

Najlepsza kryptowaluta według Saxo Bank

Czy pracodawca musi zapewnić maseczkę?
Bez kategorii
author
21 kwietnia 2020

Czy pracodawca musi zapewnić maseczkę?