Kupony rabatowe Lidl – aplikacja Lidl Plus

Kupony rabatowe Lidl – aplikacja Lidl Plus

author
Dominika Sobieraj
05 kwietnia 2019

Aplikacja Lidl Plus jest zupełnie darmowa. Można ją pobrać na każdy smartfon z systemem Android oraz na sprzęty marki Apple. Dzięki aplikacji można mieć dostęp do darmowych kuponów zniżkowych, które pozwalają na kupienie konkretnych produktów ze zniżką sięgającą nawet 50% ceny regularnej.

Lidl Plus a aplikacja Lidl różnice

Aplikacja Lidl Plus to coś innego niż dotychczas istniejąca aplikacja Lidl. Nowa aplikacja służy głównie do oszczędzania pieniędzy (za pomocą korzystania z kuponów rabatowych i zdrapek) oraz do przeglądania wszystkich aktualnych gazetek sklepu Lidl.

W starej aplikacji Lidl, z której nadal można korzystać, możemy natomiast przeglądać wszystkie dostępne produkty i tworzyć z nich własne listy zakupów. Możemy w niej także rezerwować alkohole dostępne w ramach Winnicy Lidla, a także wykupować wycieczkę z Lidla Podróże.

Aplikacja Lidl Plus korzyści

W aplikacji mamy kilka podstron dających różne korzyści:

1. Super Kupon Lidl Plus

To sekcja, w której znajdziemy specjalne kupony rabatowe na konkretne produkty. Oferta promocyjna jest dostępna tylko dla użytkowników aplikacji. Rabat naliczany jest na kasie (niższa cena nie jest widoczna na półce przy produkcie).

2. Zwrot towaru do 30 dni

W aplikacji zapisują się wszystkie nasze zakupy, dzięki czemu – tylko za jej okazaniem – bez problemu zwrócimy jakikolwiek towar przemysłowy w ciągu 30 dni od jego zakupu.

3. Gazetki

W aplikacji znajdziemy również aktualne gazetki sklepowe w wersji online. Szybko możemy przejrzeć aktualnie dostępne oferty promocyjne i porównać je na przykład z ofertami dostępnymi w ramach Super Kuponów.

4. Specjalna wirtualna zdrapka

Po zrobieniu zakupów w sklepie Lidl i okazaniu przy kasie swojego kodu Karty Lidl Plus, w aplikacji pojawi nam się zdrapka. Nagrodę otrzymujemy w aplikacji zawsze po dokonaniu zakupów w sklepie Lidl.

5. Twoje paragony

Aplikacja Lidl Plus przechowuje w wersji elektronicznej wszystkie nasze paragony. Dzięki temu bez problemu skontrolujemy swoje wydatki miesięczne albo zwrócimy konkretny produkt bez okazywania paragonu.

Aplikacja Lidl Plus – pobieranie

Aplikację Lidl Plus możemy pobrać zupełnie za darmo ze sklepu Google Play (dla smartfonów z systemem Android) oraz App Store (na iPhone).

Jak kupować taniej z aplikacją Lidl Plus?

Aby kupować taniej i mieć dostęp do wszystkich funkcji aplikacji, należy założyć w niej własne konto. Wystarczy w tym celu podać podstawowe dane osobowe i numer telefonu, na który przychodzi kod potwierdzający założenie aplikacji. Wprowadzamy go w aplikacji w ramach potwierdzenia naszej tożsamości i uzyskujemy pełny dostęp do jej funkcji.

Aby kupować ze zniżkami, odpowiednie (wybrane przez nas kupony zniżkowe) aktywujemy przy kasie i pokazujemy je kasjerowi. W aplikacji Lidl Plus możemy również aktywować odpowiednie zdrapki, dzięki którym zapłacimy mniej za zakupy.

Kasjerowi pokazujemy kod QR swojej karty dostępny w głównym panelu aplikacji. Rabaty naliczają się automatycznie, a paragon za zakupy trafia do naszej aplikacji.


Źródło informacji:

https://www.lidl.pl/pl/Aplikacja-mobilna.htm

https://www.lidl.pl/pl/O_Lidl_Plus.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Mistrzowie Kina Mastercard
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
22 lutego 2019

Mistrzowie Kina Mastercard

Wyróżnienie dla programu ING Maszyny
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 stycznia 2020

Wyróżnienie dla programu ING Maszyny

Skarga na firmę windykacyjną – wzór
Firmy windykacyjne
author
Aleksandra Gościnna
04 maja 2022

Skarga na firmę windykacyjną – wzór

Pożyczki bez BIK Gołdap
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
01 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Gołdap

Moralność finansowa Polaków
Blog
author
Aneta Jankowska
28 sierpnia 2017

Moralność finansowa Polaków

Porównaj