Lokata warunkowa w Eurobanku

Lokata warunkowa w Eurobanku

author
Patryk Byczek
13 listopada 2018
Eurobank wprowadził do swojej oferty finansowej lokatę warunkową. Oznacza to, że Klient nie musi mieć zdeponowanych środków w danym momencie, lecz warunkiem tego zabiegu jest opłacenie lokaty w ciągu trzech kolejnych dni kalendarzowych.

Okres opłacenia lokaty liczy się od dnia jej założenia w jednej z placówek eurobanku. Oferta skierowana jest głównie do osób chcących atrakcyjnie ulokować swoje oszczędności, lecz nie posiadają jeszcze gotówki.


 

Lokata warunkowa 

Wprowadzona przez eurobank możliwość dotyczy zarówno lokat własnych, jak i franczyzowych, zakładanych w placówkach instytucji. Oferta nie dotyczy lokat zakładanych przy pomocy serwisu bankowości internetowej oraz bankowości mobilnej. Walutą, która obowiązuje w lokacie, jest wyłącznie polski złoty. Podczas realizowania wpłaty, kwota musi zostać potwierdzona wcześniej, to znaczy podczas zakładania lokaty. Oprocentowanie lokaty będzie takie, jakie obowiązywało w dniu zaksięgowania środków na lokacie.


 

Lokata dla chcących zainwestować

Możliwość wprowadzona przez eurobank skierowana jest do osób, które w danym momencie nie posiadają gotówki, a jednocześnie chcą zainwestować pieniądze. Wszelkie formalności związane z lokatą mogą zostać dopełnione w placówce banku na trzy dni przed planowanym ulokowaniem środków na lokacie. Lokata zostanie aktywowana pod warunkiem, wpłaty założonej w umowie kwoty w ciągu trzech dni. Pieniądze mogą zostać wpłacone na lokatę z innego banku lub innego konta w eurobanku. Jest to bardzo duże uproszczenie dla Klienta, który nie musi stawiać się w fizycznym oddziale, ponieważ wszystko załatwi przelewem.

EurobankBank został otwarty w 2003 roku. W roku ubiegłym w instytucji było otwartych 1 463 172 kont, z których czynnie korzystali Klienci banku. Z ubiegłorocznego raportu wynika, że we wszystkich 490 placówkach Eurobanku pracowało 2884 osób. Prawie trzy czwarte z nich to kobiety.

Regulamin oferty

Pełny regulamin oferty można znaleźć na stronie: https://eurobank.pl/dokumenty/regulamin-lokaty-z-odroczona-wplata.pdf.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Jasło
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Jasło

FlixBus z rezerwacją miejsc
Aktualności
author
Patryk Byczek
15 maja 2018

FlixBus z rezerwacją miejsc

Outsourcing – co to jest?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
20 lutego 2019

Outsourcing – co to jest?

Kredyt a inflacja
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 kwietnia 2020

Kredyt a inflacja

SKOK Chmielewskiego Radom
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
30 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Radom

Porównaj