Lombardy w Dębicy

Lombardy w Dębicy

autor wpisu
Marta Janusz
08 grudnia 2022

Osoby mieszkające w Dębicy mają możliwość skorzystania z trzech placówek lombardów w swoim mieście. Sprawdź, jakie są ich aktualne godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz adresy.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

W Dębicy niestety żaden lombard nie jest otwarty całą dobę. Wszystkie inne placówki znajdziesz na poniższej liście.

Lombardy w Dębicy – mapa

W każdym lombardzie wskazanym na mapie powyżej potrzebne Ci pieniądze otrzymasz w gotówce od ręki. Wystarczy, że skorzystasz z tzw. pożyczki lombardowej i zastawisz wartościowy przedmiot. Równie szybko pieniądze możesz uzyskać także z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Dębica – lista

1. Loombard.pl

Adres: Rynek 10, 39-200 Dębica

Telefon: 514 536 035

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 08:00-21:00

 

2. Lombard Komis

Adres: Rzeszowska 75, 39-200 Dębica

Telefon: 146 763 961

Godziny otwarcia: poniedziałek- piątek 08:00-20:00 sobota 09:00-20:00

3. Kasia. Lombard. Grych K.

Adres: Rynek 32, 39-200 Dębica

Telefon: 146 705 309

Lombardy Dębica 24h na dobę

W Dębicy niestety żaden lombard nie jest otwarty całą dobę.

Lombard Dębica online

Mieszkańcy Dębicy, którzy planują skorzystać z usług lombardów w swoim mieście, mogą zrobić to drogą internetową – bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Niektóre oferty lombardów działają obecnie podobnie do pożyczek pozabankowych, dzięki czemu Klient wszystkie niezbędne formalności może załatwić właśnie drogą online. Rzecz, którą planujemy dać w zastaw, możemy wysłać pocztą lub przez kuriera. Uzyskane pieniądze trafią do nas wówczas przelewem na konto bankowe. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Dębicy?

Lombardy są bardzo popularnym źródłem dodatkowej pożyczki. Są one ciekawą opcją zastępczą dla pożyczek prywatnych. Klient w przypadku korzystania z tego typu usług, nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej. Dodatkowe pieniądze można więc uzyskać dużo łatwiej niż w banku czy instytucjach pożyczkowych.

Warto jednak pamiętać o tym, że obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

Lombardy oferują dodatkowe pieniądze, w zamian za pozostawienie pod zastaw cennych przedmiotów. Najczęściej są to rzeczy typu biżuteria, sprzęty elektroniczne. Udzielenie finansowania jest krótkoterminowe, okres wykupu trwa przeważnie około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Po spłacie pożyczonych środków Klient może odzyskać swój wartościowy przedmiot. Zdarzają się sytuacje, w których ustalony czas na wykupienie jest za krótki dla Klienta. Co zrobić w takiej sytuacji? Możemy poprosić o przedłużenie terminu spłaty. Warto jednak pamiętać, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. W takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Dębica skup złota i srebra

W Dębicy żaden lombard nie ma w swojej ofercie skupu złota czy srebra. Można w nich jednak pozostawić w zastaw wartościową biżuterię.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Dębica oferty

W Dębicy działa aktualnie jedynie kilka lombardów. Obecnie na terenie tego miasta znaleźć można jedynie trzy takie miejsca.

W lombardach w Dębicy znaleźć można wiele różnych produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Niektóre lombardy w Dębicy otwarte są od rana do późnych godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty. Oznacza to, że skorzystanie z ofert lombardów w Dębicy nie powinno być problemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zarzuty przeciwko bankom Getin Noble Bank i Raiffeisen
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 listopada 2019

Zarzuty przeciwko bankom Getin Noble Bank i Raiffeisen

E-kartka na dzień Babci i Dziadka
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
18 stycznia 2020

E-kartka na dzień Babci i Dziadka

NOTUS Finanse – oddział w Turku
Wpisy
author
Patryk Byczek
01 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Turku

Kredyt gotówkowy Happy End
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
25 lutego 2017

Kredyt gotówkowy Happy End

Porównaj