Lombardy w Piekarach Śląskich

Lombardy w Piekarach Śląskich

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

W Piekarach Śląskich działa aktualnie kilka placówek lombardów. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług lombardów w swoim mieście, sprawdź, jakie są ich aktualne godziny otwarcia, adresy oraz dane kontaktowe.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

W Piekarach Śląskich żadna placówka lombardowa nie działa aktualnie całodobowo. Listę pozostałych punktów znajdziesz poniżej.

Lombardy w Piekarach Śląskich – mapa

Jeżeli zastawisz w lombardzie wartościowy przedmiot to możesz skorzystać z tzw. pożyczki lombardowej. Dzięki niej gotówkę otrzymasz od razu do ręki. W innym przypadku możesz skorzystać z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Piekary Śląskie – lista

1. Lombard

Adres: Generała Jerzego Ziętka 76, 41-943 Piekary Śląskie

Telefon: 322 885 949

2. Lombard Kantor Skup złota

Adres: Bytomska 89A, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: 327 676 444

Godziny otwarcia: poniedziałek-niedziela 08:00- 22:00

3. LOMBARD SKAB

Adres: Bytomska 57, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: 697 603 234

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09:00-13:00

4. DORTO

Adres: Prymasa Stefana Wyszyńskiego 5, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: 323 802 303

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09;00-13:00

5. Kantor Lombard EURO

Adres: Bytomska 164, 41-940 Piekary Śląskie

Telefon: 322 873 860

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09:00-13:00

Lombardy Piekary Śląskie 24h na dobę

W Piekarach Śląskich żadna placówka lombardowa nie działa aktualnie całodobowo.

Lombard Piekary Śląskie online

Osoby z Piekar Śląskich, które są zainteresowane skorzystaniem z oferty lombardu, mogą to zrobić na dwa sposoby: w stacjonarnej placówce lub drogą online. Jak to możliwe? Wszystko dzięki temu,że podobnie jak w przypadku pożyczek pozabankowych część ofert jest dostępna online. Dzięki takiej opcji nie musimy nawet wychodzić z domu. Zastawione przez nas przedmioty możemy przesłać do lombardu pocztą lub skorzystać z usługi kurierskiej. Pieniądze trafią do nas przelewem na nasze konto bankowe. Lombard online pozwala Klientowi skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Piekarach Śląskich?

Lombardy cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Ich popularność bierze się m.in. stąd, że są one wygodną alternatywą dla pożyczek prywatnych. Klient nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej, pożyczkę można więc uzyskać dużo łatwiej niż w banku czy instytucjach pożyczkowych.

Musimy jednak pamiętać, że nawet w przypadku korzystania z usług lombardów, obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardach możemy otrzymać pożyczkę w zamian za pozostawienie w zastaw cennych ruchomości. Najczęściej są to sprzęty elektroniczne oraz biżuteria. Proces finansowania jest krótki, ponieważ trwa zwykle około miesiąca. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Gdy Klient spłaci pożyczone środki, może odzyskać przedmiot, który zostawił pod zastaw. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy czas wykupu przedmiotu jest za krótki. Klient może wtedy wnioskować o wydłużenie terminu spłaty. Musimy pamiętać o tym, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Piekary Śląskie skup złota i srebra

Większość Lombardów w Piekarach Śląskich oferuje możliwość skupu złota oraz srebra w każdej postaci. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na ul. Generała Jerzego Ziętka 76.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Piekary Śląskie oferty

Ofert pożyczek lombardowych w Piekarach Śląskich jest zaledwie kilka. Obecnie na terenie tego miasta funkcjonuje pięć placówek tego typu. Żadna z nich nie działa całą dobę.

W lombardach w Piekarach Śląskich znaleźć można wiele produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Większość lombardów w Piekarach Śląskich otwartych jest od rana do późnych godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty, a niekiedy nawet i w niedzielę. Oznacza to, że skorzystanie z ofert lombardów w Piekarach Śląskich nie powinno stanowić większego kłopotu.

 

 

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank umorzył zadłużenie swoim Klientom

Klienci Banku Chase spotkali się z niecodzienną sytuacją. Ich długi na kartach kredytowych zostały… anulowane z dnia na dzień. Bank stracił na tej operacji kilka milionów złotych.

author
Dominika Byczek
20 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

SKOK Chmielewskiego kontakt, infolinia

Chcesz skontaktować się z pracownikiem SKOK-u Chmielewskiego? Sprawdziliśmy numer infolinii oraz godziny pracy. Skontaktować można się także za pomocą e-maila, poczty tradycyjnej oraz formularza kontaktowego. Zobacz najszybsze formy kontaktu ze SKOK-iem Chmielewskiego.

author
Aleksandra Gościnna
28 lutego 2024
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Telestrada S.A. pod lupą UOKiK – organ wszczął postępowanie

W swoim najnowszym komunikacie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów poinformował o wszczęciu postępowania przeciwko spółce Telestrada S.A. Istnieje poważne podejrzenie, że przedstawiciele spółki wprowadzali konsumentów w błąd sugerując, że reprezentują dotychczasowego operatora telekomunikacyjnego konsumenta. Postępowanie jest reakcją na liczne skargi na firmę.

author
Alicja Hirsekorn
24 października 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Kredyt konsolidacyjny Skarżysko-Kamienna

Kredyt konsolidacyjny jest sposobem na obniżenie miesięcznych rat. Sprawdziliśmy, gdzie znajdziemy najlepszą konsolidację w Skarżysku-Kamiennej. Maksymalna kwota to nawet 200 000 zł.

author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Mniejsza papierologia w zakresie sprawozdawczości statystycznej firm

Przytłaczanie przedsiębiorców zbędną papierologią nie miało pozytywnego wpływu na polską gospodarkę. Dzięki inicjatywie samych zainteresowanych wprowadzono w życie nowelizację, która zmniejszy obowiązki sprawozdawcze firm wobec organów statystyki publicznej. GUS będzie mógł pozyskać niezbędne dane bezpośrednio od organów administracji państwa.

author
Halszka Gronek
27 listopada 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Pożyczka 3,2,1 w Banku Millennium

Do 12 maja 2017 trwa nowa edycja promocji pożyczki gotówkowej w Banku Millennium. Klienci mogą liczyć na obniżone oprocentowanie i prowizję.

author
Dominika Byczek
09 marca 2017
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj