Lombardy w Tarnobrzegu

Lombardy w Tarnobrzegu

author
Patryk Byczek
08 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Osoby zamieszkałe w Tarnobrzegu, mają dostęp do kilku placówek lombardów w tym mieście. Jeżeli planujesz skorzystać z ich usług, sprawdź, jakie są ich godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz adresy.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

W Tarnobrzegu żaden działający lombard nie jest czynny całodobowo. Wszystkie inne lombardy wypisaliśmy poniżej.

Lombardy w Tarnobrzegu – mapa

W każdym lombardzie wskazanym na mapie powyżej potrzebne Ci pieniądze otrzymasz w gotówce od ręki. Wystarczy, że skorzystasz z tzw. pożyczki lombardowej i zastawisz wartościowy przedmiot. Równie szybko pieniądze możesz uzyskać także z pożyczek bez zdolności kredytowej – wypłata nawet w 15 minut.

Lombardy Tarnobrzeg – lista

1. Loombard.pl

Adres: Józefa Piłsudskiego, 39-400 Tarnobrzeg

Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota 08:00-22:00

2. Lombard – Chwilówki – Skup Złota

Adres: Józefa Piłsudskiego 6, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon: 158 151 785

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09:00-13:00

3. Lombard Tarnobrzeg MAGDALENA PUZIO

Adres: Hieronima Dekutowskiego 6/lok. 5, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon: 158 234 368

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 09:00-17:00 sobota 09:00-12:00

4. Kantor – Lombard “HELMUT

Adres: Henryka Sienkiewicza 13, 39-400 Tarnobrzeg

Telefon: 158 234 111

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 10:00-18:00 sobota 09:00-14:00

Lombardy Tarnobrzeg 24h na dobę

W Tarnobrzegu żaden działający lombard nie jest czynny całodobowo.

Lombard Tarnobrzeg online

Osoby, które planują skorzystanie z usług lombardów w Tarnobrzegu, mogą wybrać oferty dostępne przez Internet. Niektóre lombardy mają bowiem podobne oferty online, podobnie jak pożyczki pozabankowe. To sprawia, że Klienci mogą załatwić wszelkie formalności pożyczkowe bez wychodzenia z domu. Klient wysyła przedmioty, które chce przekazać pod zastaw pocztą lub kurierem, a lombard po zaakceptowaniu tych przedmiotów przelewa umówioną sumę pieniędzy na konto bankowe Klienta. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Tarnobrzegu?

Lombardy stają się coraz bardziej popularne wśród Klientów, szukających dodatkowej gotówki. Z czego wynika tak duże zainteresowanie tymi placówkami? Są one wygodną alternatywą dla pożyczek prywatnych. Klient nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej, pożyczkę można więc uzyskać dużo łatwiej niż w banku czy instytucjach pożyczkowych.

Warto jednak pamiętać o tym, że obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

W lombardach Klienci otrzymują dodatkową gotówkę, w zamian za zastawienie wartościowych przedmiotów. Do tych przedmiotów należą najczęściej sprzęty elektroniczne oraz biżuteria. Lombardy udzielają krótkoterminowego finansowania, gdzie okres wykupu zastawionej ruchomości wynosi najczęściej miesiąc. Do momentu upłynięcia ustalonego okresu pożyczkowego zastawiony przedmiot podlega ochronie przed sprzedażą. Oznacza to, że naszej ruchomości nikt oprócz nas nie może kupić.

Jeżeli w wyznaczonym terminie spłacimy pożyczkę, będziemy mogli odzyskać zastawiony przedmiot. W sytuacjach, gdy Klient nie zdąży na czas wykupić zastawionego przedmiotu, lombard może przedłużyć termin spłaty. Trzeba jednak mieć na uwadze, że lombard może nie zgodzić się na wydłużenie terminu. Musimy brać pod uwagę również opcję, że lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę. W takiej sytuacji braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Tarnobrzeg skup złota i srebra

Aktualnie w Tarnobrzegu jeden lombard posiada w swojej ofercie skup złota. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na ulicy Józefa Piłsudskiego 6.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Tarnobrzeg oferty

Ofert pożyczek lombardowych w Tarnobrzegu jest zaledwie kilka. Aktualnie w tym mieście działają cztery takie placówki.

W lombardach w Tarnobrzegu możemy znaleźć można wiele produktów. Najczęściej jest to biżuteria i sprzęty elektroniczne. Zdarzają się również cenne narzędzia, gadżety i akcesoria użytku codziennego.

Większość lombardów w Tarnobrzegu otwartych jest od rana do późnych godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty, a niekiedy nawet i w niedzielę. Oznacza to, że skorzystanie z ofert lombardów w Tarnobrzegu nie powinno stanowić większego kłopotu.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile Polacy wydają na smartfona?

Polacy lubią pochwalić się drogim telefonem. Choć w skali ogólnoświatowej trend zakupu drogiego telefonu jest coraz mniejszy, w Polsce na smartfony wydajemy z roku na rok coraz więcej.

author
Dominika Byczek
29 lipca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

10 najbardziej zadłużonych osób w Polsce

Obecnie odnotowane zadłużenie Polaków, wliczając zarówno kredytowe jak i pozakredytowe zobowiązania wzrosły w pierwszym kwartale 2019 r.  o 2 mld zł. Liczba nierzetelnych dłużników w Polsce to już 2,8 mln osób. Tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy bieżącego roku wzrosła ona o 21,5 tys.

author
Alicja Hirsekorn
15 czerwca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Oszustwo na aktualizację karty płatniczej

Wejście w życie unijnej dyrektywy PSD2 miało zwiększyć między innymi poziom bezpieczeństwa finansów w erze cyfryzacji. Niestety z dezorientacji, jaką zmiany mogły wywołać u klientów, pożywkę zrobili sobie cyberprzestępstwo. Oszustwo na aktualizację karty płatniczej to nowość, której celem stali się klienci Santander Bank Polska. Sprawdzamy szczegóły.

author
Alicja Hirsekorn
31 sierpnia 2023
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Średni wiek sprzedawanego auta to prawie 12 lat

Firma AAA Auto, która zajmuje się sprzedażą samochodów używanych na terenie Środkowej i Wschodniej Europy opublikowała dane, które pokazują, że najstarsze samochody są sprzedawane w naszym kraju.

author
Patryk Byczek
25 stycznia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ile kosztuje koń?

Wiele osób marzy o własnym koniu ze względu na jego dostojność i piękno. Decydując się jednak na zakup tego zwierzęcia, musimy być świadomi, że sam zakup to jedynie wierzchołek góry wydatków, która czeka nas już po zakupie. Sprawdziliśmy, ile kosztuje koń i jego utrzymanie.

author
Sandra Tessmer
09 czerwca 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Bank Nowy – NIP, REGON, KRS i dane adresowe

W dzisiejszych czasach dostęp do informacji o przedsiębiorstwach z różnych względów staje się kluczowy dla osób prywatnych lub firm. Sprawdź zatem najważniejsze informacje o Banku Nowym, takie jak: NIP, REGON, KRS oraz dane kontaktowe.

author
Dorota Grycko
14 lutego 2024
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.
Porównaj