zadluzenia.com
zamknij

W Lotto zagramy przez Internet

Nadchodzi gigantycznie przełomowa rewolucja na rynku gier liczbowych. Jeżeli wszelkie plany zostaną zrealizowane i pójdą po myśli Totalizatora Sportowego, w Lotto zagramy przez Internet. Całkiem prawdopodobne jest to, że zmiany zajdą jeszcze w tym roku.

Rzecznik prasowy Totalizatora Sportowego, Aida Bella powołuje się na nowelizację ustawy o grach hazardowych, dzięki to której bardzo duża liczba nowych projektów jest brana pod uwagę.Obecnie, aby zagrać w chociażby Totolotka, należało iść do wyznaczonego punktu gier, wykonać wszelkie potrzebne czynności, oddać kupon i cieszyć się możliwością wygrania bardzo dużych pieniędzy. Wszystko to jeszcze w bieżącym roku ma ulec zmianie i gry mają odbywać się przez Internet.


 

Automaty


Totalizator Sportowym ujawnia także, że do końca bieżącego roku mają zostać także otwarte salony gier wyposażone w automaty. Podobne miejsca zaczęto otwierać w czerwcu tego roku w ramach pilotażu. Docelowa do końca 2018 roku ma powstać jeszcze 50 tego typu miejsc.Przełomowy rok

Rok 2017 był rekordowym dla Totalizatora Sportowego, którego sprzedaż produktów wyniosła 5 644 869 743 złote. Przewiduje się, że po kolejnym dwunastu miesiącach wynik ten będzie jeszcze lepszy. To właśnie dlatego planowane są salony gier, które mają powstać głównie dla wygody Klientów.
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY