Promocja: „Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile” w Citibanku

Promocja: „Zdobądź 20 zł za bankowanie z Citi Mobile” w Citibanku

author
29 listopada 2019

W Citibanku trwa promocja, której zaproszeni Klienci za spełnienie bardzo prostych warunków mogą zgarnąć symboliczne 20 złotych premii. Promocja trwa do 5 grudnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji Citibanku mogą wziąć udział wyłącznie Klienci, którzy otrzymali od banku indywidualne zaproszenie do udziału w ofercie. Bank informuje o zaproszeniu w wiadomości SMS lub e-mail. Ponadto Klienci muszą posiadać konto osobistego lub kartę kredytowej Citibanku. Dodatkowo promocja skierowana jest do osób, które w poprzednich trzydziestu dniach (licząc od momentu startu promocji) nie logowały się do Citi Mobile, czyli aplikacji mobilnej banku.

Jak zdobyć nagrody

Jeżeli spełniamy wyżej opisane warunki wystarczy jedynie zalogować się do bankowości mobilnej Citibanku za pomocą aplikacji instytucji. Aby zdobyć nagrodę należy zalogować się w dniach od 28 listopada (od godziny 14:00) do 5 grudnia 2019 roku. Należy się jednak pospieszyć, ponieważ pula nagród promocji wynosi 1000 sztuk.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest premia w wysokości 20 złotych. Bank przeleje pieniądze na konto Klienta.

Przyznanie nagrody

Citi Handlowy wypłaci Zwycięzcom nagrody w ciągu 30 dni, licząc od momentu spełnienia wszystkich warunków promocji opisanych w jej regulaminie.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji i wszystkie odnoszące się do niej informacje znajdziemy tutaj.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Bankowość społeczna PKO Banku Polskiego z wyróżnieniem
Bez kategorii
author
18 października 2019

Bankowość społeczna PKO Banku Polskiego z wyróżnieniem

Opolscy przedsiębiorcy z dofinansowaniem unijnym
Bez kategorii
author
23 sierpnia 2019

Opolscy przedsiębiorcy z dofinansowaniem unijnym

Biuro paszportowe w Zamościu
Biura paszportowe
author
25 maja 2022

Biuro paszportowe w Zamościu

Toyota Bank kontakt infolinia
Banki
author
13 marca 2019

Toyota Bank kontakt infolinia

Najmniejsze mieszkanie będzie miało 25 metrów
Wpisy
author
28 października 2017

Najmniejsze mieszkanie będzie miało 25 metrów

Pierwsze zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego
Bez kategorii
author
03 grudnia 2019

Pierwsze zielone listy zastawne od ING Banku Hipotecznego