zadluzenia.com
zamknij

#MamyWspólneCele – konkurs Santander Bank Polska

#MamyWspólneCele to konkurs, do którego mogą zgłaszać się organizacje społeczne ze swoimi projektami. Ich realizacja musi dotyczyć jednego z Celów Zrównoważonego Rozwoju wspieranych przez Santander Bank Polska. Konkurs potrwa do 12 listopada 2018 roku.

 

 

Raport Odpowiedzialnego Biznesu Santander Bank Polska za ubiegły rok został udostępniony w formie strony internetowej, na której oprócz danych biznesowych znajdziemy informację o tegorocznej, piątej już edycji konkursu - #MamyWspólneCele.

 

To konkurs grantowy, który zorganizował Santander Bank Polska wspólnie z Fundacją. Plebiscyt jest szansą dla organizacji pozarządowych na zdobycie dotacji w wysokości maksymalnie 30 000 zł brutto. Wygrana ma zostać przeznaczona na realizację autorskiego projektu.

 

Szczegóły konkursu


W akcji mogą wziąć udział organizacje społeczne

 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie autorskiego projektu, którego realizacja będzie dotyczyła jednego z Celów Zrównoważonego Rozwoju wspieranych przez Santander Bank Polska.

 

Zgodnie z informacjami podanymi przez bank, należą do nich:

 

  • Cel 3. Zapewnienie wszystkim ludziom w każdym wieku zdrowego życia oraz promowanie dobrobytu
  • Cel 4. Zapewnienie wszystkim równego dostępu do powszechnej i wystandaryzowanej edukacji oraz możliwości uczenia się przez całe życie
  • Cel 5. Zagwarantowanie równości płci oraz wspieranie możliwości rozwoju i aktywności kobiet oraz dziewcząt
  • Cel 8. Promocja trwałego, zrównoważonego i sprzyjającego włączeniu społecznemu rozwoju gospodarczego oraz godnej i produktywnej pracy dla wszystkich
  • Cel 9. Budowa trwałej i wydajnej infrastruktury, wspieranie zrównoważonego przemysłu oraz rozwijanie innowacyjności
  • Cel 11. Uczynienie miast i osiedli ludzkich bezpiecznymi, stabilnymi, zrównoważonymi oraz sprzyjającymi włączeniu społecznemu
  • Cel 13. Natychmiastowe przeciwdziałanie zmianom klimatycznym i ich skutkom
  • Cel 17. Wzmocnienie środków wdrażania i ożywiania globalnego partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju


​W pierwszym etapie konkursu zostaną wyłonione maksymalnie 3 projekty. W drugim, wygrane prace będą oceniane przez internautów. Głosowanie społeczności w sieci będzie trwało od 19 listopada do 6 grudnia 2018 roku.

 

Jak zgłosić projekt?

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: raport.santander.pl/formularz-zgloszeniowy.

 

Przyjmowanie wniosków potrwa do 12 listopada bieżącego roku do godziny 12:00.

 

Do wygrania jest nawet 30 000 zł.

 

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu na stronie: https://raport.santander.pl/

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY