Strona główna Bez kategorii Promocja: „Nest Konto z wiosennym bonusem” w Nest Banku

Promocja: „Nest Konto z wiosennym bonusem” w Nest Banku

author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

Nest Bank wystartował z kolejną promocją, w której za założenie darmowego konta osobistego Klienci mogą zgarnąć 100 złotych premii. Promocja trwa do 30 kwietnia 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Nest Bank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, czyli osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Z oferty nie mogą skorzystać również osoby wnioskujące o Nest Konto.

Uczestnikami promocji mogą być osoby:

– fizyczne,
– pełnoletnie,
– posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
– zamieszkujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy wyżej wypisane warunki musimy następnie, za pośrednictwem strony promocyjnej, złożyć wniosek o promocyjne Nest Konto. Należy pamiętać, aby trakcie wnioskowania zamówić kartę debetową, ponieważ to ona będzie przepustką do otrzymania premii pieniężnej. W przypadku tej promocji nie są wymagane jakiekolwiek zgody marketingowe.

Do 15 maja 2019 roku Klient musi zawrzeć z bankiem umowę o konto. Można to zrobić w następujący sposób:

– w oddziale banku,
– poprzez wideorozmowę,
– wykonując przelew z innego banku,
– podczas wizyty kuriera.

Pamiętajmy, aby podczas wizyty w banku zaznaczyć koniecznie, że chodzi o sfinalizowanie wniosku złożonego przez internet.

Jak zdobyć nagrody

100 złotych premii

Aby zdobyć premię należy do końca czerwca spełnić dwa poniższe warunki:

wykonać transakcje kartą na łączną kwotę 500 złotych,
zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości 1000 złotych.

Jako wpływ z wynagrodzenia regulamin rozumie: „[…] wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło; rentę lub emeryturę i świadczenia przedemerytalne; stypendium; świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego […]”.

Lokata Witaj i oprocentowanie 4%

Klient zakładający Nest Konto ma 30 dni na otworzenie Lokaty Witaj, której oprocentowanie wynosi 4%. Maksymalna kwota lokaty to 10 000 złotych na okres trzech lub sześciu miesięcy.

Lokatę na trzy miesiące Klienci mogą założyć bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków dodatkowych. Oprocentowanie będzie wynosiło 4% w skali roku.

Aby założyć Lokatę na sześć miesięcy należy spełnić dodatkowy warunek, którym jest wpływ z tytułu wynagrodzenia. Jeżeli Klient skorzysta z Lokaty Witaj od razu, spełni wymagany warunek podczas zdobywania premii pieniężnej.

Nest Rodzinne Oszczędności – konto oszczędnościowe

Oprócz lokaty dostępne jest również konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności. W tym przypadku nie warto zwracać uwagi na oprocentowanie (1,2%), lecz na możliwości dodatkowe. Chodzi o to, że w przypadku regularnych wpływów przez rok, bank wypłaci Klientowi premię pieniężną od 2 do 6% wartości dokonanych wpłat. Klient może wpłacać maksymalnie 600 złotych miesięcznie. Zatem w pierwszym roku oprocentowanie może wynieść nawet 5,7%. Jeden Klient może otworzyć jedno konto oszczędnościowe.


źródło grafiki: Nest Bank

Co można otrzymać?

Klienci którzy spełnią opisane w regulaminie warunki zgarną 100 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę do dwudziestego dnia roboczego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://nestbank.pl/download/Regulamin-promocji-Nest-Konto-z-wiosennym-bonusem.pdf.


Nest Konto

Nest Bank posiada w swojej ofercie Nest Konto, które jest jednym z ostatnich darmowych rachunków na rynku. Bank nie pobiera od Klienta opłat za prowadzenie konta, posługiwanie się kartą, wypłatę gotówki w bankomatach na terenie Polski. Wszystko to nie jest związane z aktywnością na koncie. Klient może ponieść koszty jedynie w przypadku potrzeby wydania drugiej i każdej następnej karty. Koszt wyrobienia karty to 25 złotych.


Nest Bank

Nest Bank to założony w 1995 roku bank uniwersalny. Na początku działał pod nazwą FM Bank SA, lecz w 2013 roku doszło do fuzji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA, w wyniku czego powstał FM Bank PBP SA. Działał on pod dwiema markami handlowymi:

– BIZ Bank,
– Bank Smart.

W listopadzie 2016 roku miał miejsce rebranding i obie marki zastąpiono jedną nową nazwą – Nest Bank. Głównym produktem Nest Banku jest Nest Konto. Jego cechą charakterystyczną jest całkowity brak opłat za posiadanie konta i wykonywanie podstawowych operacji bankowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Mieszkańcy dużych miast z dużym zadłużeniem
Blog
author
Aneta Jankowska
12 listopada 2018

Mieszkańcy dużych miast z dużym zadłużeniem

Becikowe – najważniejsze informacje
Wpisy Inne
author
Halszka Gronek
29 lutego 2020

Becikowe – najważniejsze informacje

Jak zdobyć książkę Jeść Zdrowiej w Lidlu ?
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
19 lutego 2018

Jak zdobyć książkę Jeść Zdrowiej w Lidlu ?

Współpraca startupu z bankiem – publikacja BNP Paribas
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 czerwca 2019

Współpraca startupu z bankiem – publikacja BNP Paribas

PKO BP w Krośnie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 września 2019

PKO BP w Krośnie