Jesteś Klientem mBanku lub zastanawiasz się nad jego ofertą ? Sprawdź opinie Klientów o mBanku.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 27.05.2019
Udostępnij:

mBank to bank uniwersalny, kierujący swoje produkty do dużych firm, osób prywatnych oraz MŚP. Bank zamknął ubiegły rok z zyskiem na poziomie 311 600 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału 2017 roku w banku było otwarte 3 337 994 konta, a 1 200 000 Klientów korzystało z aplikacji mobilnej.

Dodaj swoją opinię na temat mBanku.

Siedziba Banku:

mBank

ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa

Adres korespondencyjny:

mBank

Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

KRS: 0000025237
NIP: 5260215088
REGON: 001254524
Kapitał zakładowy: 169 248 488 zł

Mapa dojazdu – siedziba banku:

OPINIE O MBANKU

Masz pozytywne lub negatywne doświadczenia dotyczące współpracy z mBankiem ? Podziel się swoją opinią.

Najczęściej wskazywane plusy:

– duża liczba oddziałów,
– możliwość wzięcia kredytu online,
– możliwość założenia konta dla dziecka,
– Apple Pay/Google Pay
– Blik.

Najczęściej wskazywane minusy:

– niesprawna infolinia.

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 3.67 / 5, łącznie 3 ocen
Komentarze (8)

Bank tragedia dla firm. To już nie pierwszy raz przy przy rozwiązywaniu problemu, zero merytorycznej odpowiedzi na zgłoszenie problemu zgłaszanej różnej formie mail na [email protected] czy na mLinii. Odpowiedź na mail w stylu cyt. “Aby wyjaśnić sytuację , zapraszam Pana do rozmowy z ekspertem online, konsultantem mLinii lub doradcą w placówce mBanku” taka odpowiedź aby zdążyć z odpowiedzią w ciągu 7 dni. Problemy przerosły wiedzę nawet wyżej postawionych pracowników ponieważ dotyka przepisów prawnych oraz interpretacji ustaw państwowych – nie wiedzą jak rozwiązać problem. Do klikania domowych przelewów i obsługi detalicznej może ten bank się nadaje, ale obsługi firmy nigdy. Może źle trafili na osobę z drugiej strony która zna się troszkę na prawie i ma z 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu firmy i która zarazem robi w tym banku nie małe obroty – uciekam od tego banku jak najdalej. Polecam wszystkim firmom omijanie tego banku.

Rozwiazanie umowy z mBankiem wyglada tak:
1. Skladam wniosek o rozwiazanie umowy prowadzenia konta. Otrzymuje zwrotna informacje ze zeby wniosek zostal rozpatrzony musze zlozyc osobna dyspozycje o zamkniecie karty kredytowej.
2. Wniosek o zamkniecie karty kredytowej nie moze byc zlozony online. Trzeba napisac go recznie i osobiscie zlozyc jak petent w placowce, badz wyslac listem poleconym.
3. Na rozpatrzenie wniosku o zamkniecie karty maja 30 dni. Po 30 dniach dostaje informacje ze wniosek o rozwiazanie umowy prowadzenia konta zostal odrzucony, bo jeszcze nie rozpatrzyli wniosku o zamkniecie karty.
4. Po tym jak rozpatrza wniosek o zamkniecie karty, moge znow zlozyc wniosek o zamkniecie konta i czekac kolejne 30 dni.

Chciałbym , żeby ktoś wytłumaczył mi pewien absurd z którym zetknąłem się kilka dni temu .Pobrałem gotówkę z bankomatu zainstalowanego w placówce MBanku w wysokości 50 zł. i została mi z tego tytułu pobrana opłata w wysokości 5% (kara?)a od kwoty 2000 zł brak opłaty? Myślę, że to absurd, tym bardziej, że nawet pracownik infolinii bankowej nie był mi wstanie wytłumaczyć powodu dlaczego wypłaty do 100 zł podlegają opłacie, a wyższe nie?

DRAMAT. Byłam klientem mBanku przez ponad 10 lat, na początku byli super, ale teraz to jest masakra. Obsługa Klienta to totalnie nieporozumienie, wyzwanie dla najtrwalszych. Szkoda mi osób, które muszą u nich pracować, bo jeśli tak traktują swoich klientów, to pracowników pewnie jeszcze gorzej. Mamy 2019 rok, ale o Customer Experience to w mBanku raczej nie słyszeli. Odradzam!

Bardzo bobry bank. Mam tam konto już jakiś czas i ciązko się do czegoś przyczepić. Łatwe warunki bezpłatności konta, niezła bankowość internetowa. Dodatkowo teraz można zyskać dodatkowe 140 zł, za otwarcie rachunku i spełnienie prostych warunków. https://www.mbank.pl/mgm/konta-ekonto.html?numer=kac11

najlepszy na rynku bank dla mlodych!! potwierdzam slowa osoby nizej, moje dzieci maja i kazdy jest bardzo zadowolony!!!! bank nie jest problemowy przy wnioskowaniu o kredyty i pozyczkic

najlepszy bank dla młodzieży!!! sama korzystam i doradzam każdej osobie w moim wieku, żeby zakładała konta akurat w mBanku!!!!

zadowolonaklientka, 9 sierpnia 2018 o 08:19

od lat kjestem klientokom mbanku i bardzo sie ciesze z tego powodu, w koncu mam bank, ktory dziala sprawdzie, bardzo internetowo wszytsko, jest nowoczensy i przede wsyztskim tani – polecam kazdemu!!!