Mistrzowie Kina Mastercard

Mistrzowie Kina Mastercard

author
Aneta Jankowska
22 lutego 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria

„Mistrzowie Kina Mastercard” to cykl filmów festiwalowych, który powstał dzięki współpracy Multikina i Mastercard. W każdy poniedziałkowy wieczór, widzowie będą mogli oglądać nagradzane, specjalnie wybrane przez filmoznawców dzieła. Projekt rusza 25 lutego w 16 kinach w Polsce.

Mistrzowie Kina Mastercard

Multikino otwiera swoje drzwi przed koneserami kina. W popularnej sieci wystartował premierowy cykl „Mistrzowie Kina Mastercard”. Ma on zachęcić widzów do dyskusji na temat dobrych filmów, które zyskały uznanie krytyków i podbiły serca publiczności zawrówno na europejskich, jak i światowych festiwalach filmowych.

Sprawdź: jak wyjść z długów?

W projekcie weźmie udział popularyzatorka dobrego kina w Polsce – Grażyna Torbicka oraz redaktor naczelny portalu Filmweb.pl – Michał Walkiewicz. Sponsoremakcji jest Mastercard.

„Mistrzowie Kina Mastercard” to projekt, zgodnie z którym w każdy poniedziałkowy wieczór o godzinie 19.30, w 16 salach kin sieci Multikino zostaną zaprezentowane specjalnie wyselekcjonowane przez ambasadorów akcji filmy.

Z oficjalnego komunikatu Multikina dowiadujemy się, że w ramach cyklu projekcję każdego tytułu poprzedza premierowy odcinek programu „Mistrzowie Kina Mastercard”, prowadzony przez dwójkę krytyków.

Po projekcjach na dużym ekranie odcinki programu dostępne są także na portalu Filmweb.pl, który – jako partner projektu – uruchomił w serwisie specjalną podstronę dedykowaną właśnie „Mistrzom Kina Mastercard”. Grażyna Torbicka i Michał Walkiewicz na dwa głosy wprowadzają widzów w tematykę filmu, akcentując najbardziej interesujące aspekty i lokując film w szerszym kontekście” – czytamy.

Projekt „Mistrzowie Kina Mastercard” realizowany jest w 16 kinach sieci Multikino:

  • w Warszawie (w kinach na Targówku i Ursynowie)
  • w Poznaniu (w Multikinie Malta)
  • w Gdańsku
  • w Sopocie
  • w Szczecinie
  • w eWrocławiu
  • w Rzeszowie
  • w Olsztynie
  • w Pruszkowie
  • w Łodzi
  • w Lublinie
  • w Krakowie
  • w Katowicach
  • w Bydgoszczy
  • w Kielcach

Harmonogram projekcji

  • 25.02 „Zimna Wojna”/Paweł Pawlikowski
  • 04.03 i 11.03  „Faworyta”/Jorgos Lantimos
  • 18.03 i 25.03 „Kafarnaum”/Nadine Labaki
  • 01.04 i 08.04  „Złodziejaszki”/Hirokazu Koreeda

O akcji technicznie

Cykl „Mistrzowie Kina Mastercard” został wsparty kampanią on i off screen w kinach sieci Multikino, w serwisie Filmweb.pl, a także w social mediach.

Za kreację odpowiadają agencje: Ferment Kolektiv, Isobar Polska i McCann Worldgroup. Realizacją kampanii zajmują się działy marketingu polskiego oddziału Mastercard Europe i Multikino SA oraz Multikino Media Sp. z o. o. Producentem wykonawczym cyklu jest Ferment Kolektiv.

Multikino

Od 2013 Multikino Media sp. z o.o. należy do lidera rynku europejskiego i jednego z największych operatorów kinowych na świecie – Vue Entertainment Ltd., który prowadzi obecnie 146 kin z ponad 1321 ekranami. Spółka działa w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Danii, Portugalii i na Tajwanie.

Oferta Multikino Media obejmuje działalność brokerską w zakresie sprzedaży reklamy kinowej ogólnopolskiej i lokalnej, sponsoringu i akcji specjalnych oraz sprzedaży korporacyjnej w zakresie organizacji konferencji w kinach oraz sprzedaży kuponów.


Źródło: Multikino

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Dłużnicy alimentacyjni są dziś winni 12,3 miliarda zł

Myślisz, że problem zwlekania z opłaceniem zasądzonych alimentów w Polsce jest rzadko spotykany? Nic bardziej mylnego! Jak wynika z danych jednego z krajowych biur informacji gospodarczej, zobowiązania dłużników alimentacyjnych wynoszą obecnie aż 12,3 miliarda złotych. Mowa w sumie aż o 301 tysiącach nieterminowych rodziców.

author
Halszka Gronek
22 grudnia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Sprawdź, w których parafiach zapłacisz bezgotówkowo

Kartą zapłacimy już niemalże w każdym sklepie, punkcie usługowym, większości automatów, a także… w ponad 100 parafiach w Polsce. Bezgotówkowo można w nich płacić na tacę, ale także za udzielenie sakramentów – za ślub czy chrzest. Sprawdź, w których parafiach zapłacisz kartą.

author
Dominika Byczek
12 października 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Inkubator Innowacji Visy

Inkubator Innowacji Visy realizuje swoje pierwsze dwa projekty. Wyniki prac, według prognoz, mają pojawić się na początku przyszłego roku. 

author
Aneta Jankowska
06 listopada 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

PKO BP w Pępowie

PKO BP jest największym bankiem w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Pępowie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
12 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Bank Pekao SA sesje Elixir

System Elixir to centralny system rozliczeń międzybankowych w Polsce, który umożliwia szybkie przesyłanie środków między bankami. Od godzin sesji zależy czas wysłania i dotarcia przelewów. Sprawdź godziny sesji w Banku Pekao i dowiedz się, kiedy przelew trafi na Twoje konto.

author
Dominika Byczek
12 czerwca 2024
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki

Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych gromadzi wszystkie dane na temat biur podróży. Można w niej sprawdzić, czy dana firma oferująca usługi turystyczne działa legalnie i czy ma odpowiednie zabezpieczenie finansowe na wypadek ogłoszenia upadłości. Jak korzystać z CEOTiPT? Sprawdzamy.

author
Dominika Byczek
09 lipca 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj