BNP Paribas dołącza do akcji Dwie Godziny Dla Rodziny

BNP Paribas dołącza do akcji Dwie Godziny Dla Rodziny

author
Patryk Byczek
15 maja 2020

BNP Paribas z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny dołączył do akcji “Dwie Godziny dla Rodziny” Instytutu Humanites, która odbywa się 15 maja 2020 roku. W ramach wydarzenia każdy pracownik BNP Paribas będzie mógł jednorazowo skrócić dzień pracy o dwie godziny i spędzić ten czas według własnego uznania.

W akcji “Dwie Godziny Dla Rodziny” tworzonej przez Instytut Humanites Bank BNP Paribas bierze udział trzeci rok z rzędu. Bank w ramach akcji, która trwa od 15 maja do 30 czerwca 2020 roku obejmie swoich wszystkich pracowników. W roku bieżącym, za sprawą epidemii koronawirusa, akcja nazywa się pod hasłem “Dwie Godziny Dla Rodziny – Dwie godziny dla Dla Człowieka” i rozgrywa się pod hasłem Pokoleniowy Klub Filmowy.

To wspaniała inicjatywa, która z każdym rokiem zyskuje na popularności i rozlewa się na kolejne kraje. Jako Bank, który tworzą tysiące pracowników, zwracamy szczególną uwagę na inicjatywy i akcje dedykowane właśnie im. I staramy się w nie aktywnie włączać. W poprzednich latach możliwość skrócenia o dwie godziny wybranego dnia pracy, choć wydawać się może symboliczna, była bardzo pozytywnie odbierana, w 2019 roku skorzystało z niej 5 tysięcy pracowników i co roku jest przez pracowników wyczekiwana. Tak jest i tym razem, choć w zupełnie nowych warunkach. Jesteśmy przekonani, że tego typu inicjatywy, czy to w czasach epidemii, czy nie, pozytywnie oddziaływają na pracowników. Ja swoje „dwie godziny” w tym roku przeznaczę na rozmowę via skype z samotną ciocią mieszkającą kilkaset kilometrów ode mnie, bo wiem jak bardzo w obecnym czasie tego potrzebuje. Dziś jeszcze bardziej aktualne jest patrzenie z troską na ludzi obok nas – w pierwszej kolejności naszych bliskich, ale także na przykład sąsiadów, tak, jakby byli członkami naszej rodziny. Inspirujemy do okazywania empatii i bycia oparciem dla wszystkich, którzy mogą go potrzebować.

– mówiła cytowana w komunikacie Wioletta Marciniak-Mierzwa, Dyrektor Departamentu Wynagrodzeń, Benefitów i Raportowania w Banku BNP Paribas.

Dwie Godziny Dla Rodziny

W tym roku odbywa się dziewiąta edycja akcji “Dwie Godziny Dla Rodziny”, która powstała w Polsce dzięki Instytutowi Humanites. W akcji weźmie udział blisko 1 000 000 pracowników pracujących w ponad ośmiuset polskich i międzynarodowych firmach w piętnastu krajach. To właśnie 15 maja 2020 roku te wszystkie osoby wyjdą z pracy dwie godziny wcześniej, żeby spędzić ten czas z rodziną i najbliższymi. Dla pracodawców akcja “Dwie Godziny Dla Rodziny” jest sposobem na pokazanie, że dostrzegają ważność integracji ról społecznych i zawodowych swoich pracowników


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/512064/bank-bnp-paribas-dolacza-do-akcji-dwie-godziny-dla-rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: “Korzyści dla Ciebie 2020” w Credit Agricole
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
05 kwietnia 2020

Promocja: “Korzyści dla Ciebie 2020” w Credit Agricole

Kredyt hipoteczny Lublin
Kredyty miasta
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
12 kwietnia 2017

Kredyt hipoteczny Lublin

Ranking chwilówek – listopad 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
05 listopada 2019

Ranking chwilówek – listopad 2019

NOTUS Finanse – oddział w Bełchatowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
13 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Bełchatowie

Polacy nie chcą trafić na listę dłużników
Ekonomia
author
Halszka Gronek
17 sierpnia 2018

Polacy nie chcą trafić na listę dłużników

Kredyt samochodowy Turek
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
01 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Turek

Porównaj