Nest Bank odmienił swoje karty płatnicze

Nest Bank odmienił swoje karty płatnicze

author
Patryk Byczek
14 marca 2021

Nest Bank poinformował w komunikacie prasowym o całkowitej odmianie swojej karty płatniczej. Nowo zaprojektowane narzędzia płatnicze zaprojektowano obustronnie pionowo i ozdobiono nowymi wzorami. Sprawdzamy szczegóły.

Nest Bank podał, że to nie jest koniec wprowadzanych nowości. Instytucja poinformowała również o rozpoczęciu współpracy z First Data Polska S.A., wraz z którą chce wprowadzić do swojej oferty kartę wirtualną. Nowe karty płatnicze Visa są opatrzone nowoczesnymi i dynamicznymi wzorami.

Nowe karty płatnicze Visa dla klientów Nest Banku opatrzone są nowoczesnymi i dynamicznymi wzorami.

Zależało nam, aby nasze nowe karty płatnicze były nowoczesne i znacząco odróżniały się od tych, które już są na rynku. Taki design udało nam się osiągnąć dzięki dynamicznym, geometrycznym wzorom. Są one zarazem nowoczesne, jak i uniwersalne oraz sprawiają, że nasze karty wyróżniają się w portfelu.

mówi Aneta Hofman, Dyrektor Wydziału Kart Płatniczych w Nest Banku 


źródło grafiki: Nest Bank

Nowe Karty dla Klientów

Obecnie karty dla Klientów indywidualnych Nest Banku są koloru błękitnego, dla Klientów biznesowych są koloru brązowego, natomiast dla firm są koloru złotego. Jak już wspominaliśmy, wszystkie nowo zaprojektowane karty są obustronnie pionowe – z wyjątkiem kart w portfelach wirtualnych. Są to pierwsze obustronnie pionowe karty Visa, które ma w swojej ofercie bank działający na terenie naszego kraju. Na przodzie karty znajduje się tylko logotyp banku i czip, a na odwrocie znajdują się dane Klienta i karty oraz logotyp Visa. Nowy wygląd kart to, według Nest Banku, początek nowości, które czekają Klientów instytucji. Bank zapowiada, że w najbliższej przyszłości wprowadzi kartę wirtualną.

Wiemy, że mamy bardzo nowoczesnych i „internetowych” klientów. Dlatego intensywnie rozwijamy nasze usługi online i chcemy dać klientom możliwość zrezygnowania z plastikowej karty oraz korzystania wyłącznie z tej wirtualnej. Wprowadzimy ją jeszcze w tym roku. Klient będzie mógł z niej korzystać niemal natychmiast po założeniu konta. Wystarczy, że doda ją do dowolnego portfela mobilnego. Co więcej, sam będzie mógł wybrać czy potrzebuje tradycyjnej karty czy tylko tej wirtualnej.

– mówiła cytowana w komunikacie Agnieszka Porębska-Kość, Członek Zarządu Nest Banku

Wirtualną kartę Nest Bank wprowadzi we współpracy z Visa oraz First Data Polska należącą do Fiserv. First Data Polska zapewni Nest Bankowi usługi w zakresie zarządzania i obsługi kart płatniczych Visa dla klientów Nest Banku.


Nest Bank

Nest Bank to założony w 1995 roku bank uniwersalny. Na początku działał pod nazwą FM Bank SA, lecz w 2013 roku doszło do fuzji z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości SA, w wyniku czego powstał FM Bank PBP SA. Działał on pod dwiema markami handlowymi:

– BIZ Bank,
– Bank Smart.

W listopadzie 2016 roku miał miejsce rebranding i obie marki zastąpiono jedną nową nazwą – Nest Bank. Głównym produktem Nest Banku jest Nest Konto. Jego cechą charakterystyczną jest całkowity brak opłat za posiadanie konta i wykonywanie podstawowych operacji bankowych.


źródło: https://nestbank.prowly.com/131539-nest-bank-zmienia-design-kart-i-zapowiada-karte-wirtualna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile wynosi szara strefa w Polsce?
Ekonomia
autor wpisu
Natalia Narloch
26 października 2018

Ile wynosi szara strefa w Polsce?

Szybkie pożyczki Milówka
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Milówka

Top Employer – piąte miejsce Provident Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 lutego 2019

Top Employer – piąte miejsce Provident Polska

Biuro Terenowe ZUS w Pleszewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Pleszewie

W Wonga.com pożyczymy już 10 000 zł
Wpisy
autor wpisu
Sienkiewicz
04 lipca 2017

W Wonga.com pożyczymy już 10 000 zł

Porównaj