„Bierz życie za rogi” to nowa kampania Banku Pekao S.A., której hasło ma promować Konto Przekorzystne. W kampanii wykorzystano sylwetkę  himalaisty i skialpinisty Andrzeja Bargiela. Sprawdzamy szczegóły nowego projektu Pekao.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 22.02.2019
Udostępnij:

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jx9LoIjYKRc

„Bierz życie za rogi”

Hasło przewodnie nowej kampanii produktowej Banku Pekao, czyli „Bierz życie za rogi” ma zachęcać klientów banku do korzystania z życia. Jej głównym bohaterem jest Andrzej Bargiel – wybitny  himalaista i skialpinista, osoba, która własnym doświadczeniem pokazała co tak naprawdę znaczy wziąć życie za rogi. To właśnie on, jako pierwszy zjechał na nartach z K2, a Bank Pekao był sponsorem tej wyprawy.

Inspiracją dla stworzenia kampanii było docenienie ambitnych pomysłów i śmiałych planów Polaków. Nietuzinkowe postaci, takie jak Andrzej Bargiel, będą bohaterami kolejnych spotów. Co więcej, Bank Pekao w swojej nowej kampanii chce również promować wartości takie jak polskość, przekraczanie granic, wytrwałość w dążeniu do celu.

Jak podkreślają twórcy, kampania ma pokazać Pekao jako nowoczesną instytucją idącą z duchem czasu i to, że bank zmienia się z myślą o ludziach ambitnych, przekraczających własne możliwości. Projekt ma promować w pierwszej kolejności Konto Przekorzystne.

Marcin Marjański, dyrektor departamentu marketingu, komunikacji i badań Pekao wyjaśnia, że instytucja ma najlepsze narzędzia, by przejść od słów do czynów.

Wprowadzamy międzynarodowe standardy działania i codziennie staramy się bardziej, by oferować coraz lepsze i bardziej innowacyjne produkty oraz usługi – mówi  i dodaje, że bank pragnie wspierać swoich klientów by szli własną drogą i realizowali śmiałe plany.  Tacy Polacy są dla nas inspiracją i motorem zmian, a my jako bank wspieramy klientów w podążaniu ich własną drogą. Z myślą o nowych klientach powstają atrakcyjne produkty, które komunikujemy w nowej kampanii – mówi.

Bank za założenie Konta Przekorzystnego oferuje bonus w wysokości 100 zł. Dodatkowo za umieszczenie środków na Koncie Oszczędnościowym klienci Pekao mogą liczyć przez 6 miesięcy na oprocentowanie 3% w skali roku.

Spoty, które są elementem kampanii można oglądać już od 20 lutego w ogólnopolskich telewizjach, kinach sieci Cinema City, komunikacji miejskiej, m.in. autobusach w największych miastach, mediach społecznościowych oraz Internecie.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jx9LoIjYKRc

Media zostały zakupione przez Fullsix Media.

Bank Pekao

Bank Pekao S.A. został założony w 1929 r. i obecnie jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. To polski, międzynarodowy bank uniwersalny, największy bank korporacyjny i lider segmentu private banking w kraju. Pekao S.A. obsługuje ponad 5 milionów klientów, co druga polska firma jest klientem banku. Bank Pekao S.A. należy do grona najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie.


Źródło: Bank Pekao, InfoWire.pl

Komentarze