Nowa reklama Konta 360° w Banku Millennium

Nowa reklama Konta 360° w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
15 września 2020

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym, że 11 września 2020 roku rozpoczęła się całkowicie nowa emisja reklamy Banku Millennium, promująca Konto 360°. Tym razem wraz z Radkiem Kotarskim, twórcą kanału „Polimaty” w serwisie YouTube, widzowie przeniosą się do urokliwej, pełnej roślin tropikalnych palmiarni.

Szczegóły dotyczące reklamy

Reklama będzie dostępna do obejrzenia:

– na wybranych kanałach tematycznych,
– w serwisie YouTube,
– w telewizyjnych stacjach ogólnopolskich.

Dodatkowo Bank Millennium będzie promował nowy spot w Internecie. Ponadto w związku z kampanią internetową instytucja przygotowała skrócone wersje reklamy. Mowa o dwóch piętnastosekundowych spotach oraz czterech spotach sześciosekundowych. Za:

– kreację odpowiedzialna jest agencja Change Serviceplan,
– produkcję odpowiedzialny jest Film Reaktor,
– zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom.

W starożytności palma symbolizowała zwycięstwo, dlatego określenie palma pierwszeństwa oznacza przewagę.

– mówi w reklamie jej główny bohater, Radek Kotarski.


źródło grafiki: Bank Millennium

Konto 360° sprzyja cały rok

Dzięki zapewnionym dobrym warunkom palmy w palmiarniach można podziwiać przez cału rok. Podobnie jest z Kontem 360°, na którym dobre warunki panują przez cały rok. Jest to bardzo nowoczesny rachunek, pozwalający nie tylko na wygodne zarządzanie pieniędzmi, ale również korzystanie z pomocy technicznej i medycznej, w ramach atrakcyjnego pakietu assistance. Klienci muszą zapewnić jedynie wpływy miesięczne w wysokości 1000 złotych oraz jedną płatność kartą lub BLIKiem, aby nie ponosić żadnych opłat za:

– kartę,
– konto,
– wypłaty z bankomatów.

Najpopularniejsze Konta 360°

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe?p_p_id=newsportlet_WAR_newsportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_newsportlet_WAR_newsportlet_articleName=konto-360%25C2%25B0-z-dobrym-klimatem-dla-pieni%25C4%2599dzy-nowa-reklama-tv-banku-millennium-14.09.2020&news_articleId=29061562

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Bank Pekao wesprze mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 marca 2020

Bank Pekao wesprze mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa

Energia Plus – na czym polega nowy program?
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 grudnia 2018

Energia Plus – na czym polega nowy program?

Nest Bank Suwałki
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 sierpnia 2018

Nest Bank Suwałki

Nowy wygląd placówek Getin Banku
Wpisy
author
Patryk Byczek
20 września 2017

Nowy wygląd placówek Getin Banku

Lombardy w Kędzierzynie-Koźlu
Lombardy
author
Patryk Byczek
04 marca 2022

Lombardy w Kędzierzynie-Koźlu

Co to są alimenty podstawowe ?
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
03 stycznia 2018

Co to są alimenty podstawowe ?