Nowy system bankowości elektronicznej dla firm. BNP Paribas podpisał umowę z Comarch

Nowy system bankowości elektronicznej dla firm. BNP Paribas podpisał umowę z Comarch

author
Patryk Byczek
19 maja 2020

BNP Paribas poinformował o podpisaniu umowy z firmą Comarch na wprowadzenie i utrzymanie nowego systemu dla Klientów korporacyjnych zapewniającego im bogaty zestaw zarówno funkcjonalności, jak i usług. Cały system będzie działał w chmurze, dzięki temu stały i dynamiczny rozwój oraz monitorowanie pod kątem bezpieczeństwa będzie ułatwiony.

Bank położy szczególnie duży nacisk na user experience. Wyróżnikami systemu będą przede wszystkim:

– łatwość korzystania także z zaawansowanych funkcji,
– ergonomia,

które decydują o wygodzie Klienta.

Nowe, unikalne doświadczenia klienta, ergonomia, a także rozbudowanie systemu o funkcje samoobsługowe, to przy założeniu zaoferowania najbardziej rozbudowanej funkcjonalności produktowej, kluczowe założenia projektu, którego podjęliśmy się z firmą Comarch. Chcemy w przyszłym roku mieć najlepszy na polskim rynku system bankowości internetowej zintegrowany z aplikacją na urządzenia mobile oraz z komunikacją z systemami ERP klientów.

– mówi cytowany w komunikacie Maciej Glapa, dyrektor zarządzający Pionem Cash Management w Banku BNP Paribas.

Dzięki nowemu rozwiązaniu, które chce wprowadzić BNP Paribas, firmy różnej wielkości będą miały zapewniony kompleksowy wachlarz funkcji i usług, z których przedsiębiorstwa skorzystają w bardzo prosty i najwygodniejszy dla siebie sposób. Ponadto system pozwoli także na przetwarzanie gigantycznej ilości danych, co jest bardzo ważną zaletą w przypadku największych firm. Bank poinformował, że niektóre elementy nowego systemu będą dostępne w roku bieżącym, natomiast całkowicie nowy ekosystem ma być gotowy w przyszłym roku.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/513241/bank-bnp-paribas-podpisal-umowe-z-comarch-rozpoczynaja-sie-prace-nad-nowym-systemem-bankowosci-elektronicznej-dla-firm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Świeżaki odbierzesz tylko do 3 grudnia
Wpisy
author
Aneta Jankowska
20 listopada 2017

Świeżaki odbierzesz tylko do 3 grudnia

Profi Credit w Kętrzynie
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2019

Profi Credit w Kętrzynie

Volkswagen Bank kontakt infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
12 marca 2019

Volkswagen Bank kontakt infolinia

Kredyt samochodowy Krasnystaw
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
13 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Krasnystaw

Santander Bank Polska w Puławach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
22 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Puławach

Porównaj