Pakiet Podróżnika w ING Banku Śląskim

Pakiet Podróżnika w ING Banku Śląskim

author
Halszka Gronek
30 kwietnia 2019

Z myślą o klientach, którzy chętnie podróżują poza granice Polski, ING Bank Śląski przygotował dedykowany „Pakiet Podróżnika”. Dzięki usługom takim jak wielowalutowa karta VISA czy ubezpieczenie turystyczne klienci unikną wakacyjnych niespodzianek i przykrych utrudnień w dokonywaniu transakcji. 

Szykując się na nadchodzący sezon wakacyjny, ING Bank Śląski ruszył z nową kampanią dedykowaną wszystkim tym, którzy cenią sobie podróże – zwłaszcza te zagraniczne. Świeżo ogłoszony pakiet usług ma pozwolić konsumentom na swobodne płacenie kartą w obcych krajach, bez martwienia się o ewentualne problemy z dokonaniem transakcji. 

Jak wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Zoom Finanse, zaledwie 15% Polek i Polaków deklaruje, że podczas zagranicznych wyjazdów płaci za przyjemności kartą. Prawie połowa z nas czuje się pewnie wtedy, gdy ma przy sobie gotówkę. Dlatego ING Bank Śląski wyszedł na przeciw konsumenckim obawom i wprowadził do oferty „Pakiet Podróżnika”.

W końcu jak przypomina nam hasło reklamowe najnowszej kampanii banku, „Podróże lubią zaskakiwać, ale finanse nie powinny”. Dlatego od 22 kwietnia klienci ING Banku Śląskiego mogą korzystać z pakietu usług dedykowanych turystom i osobom często wyjeżdżającym poza granice Polski – w tym z nowej karty wielowalutowej, dzięki której można płacić także telefonem. 

fot. kampania ING Bank Śląski

 

„Pakiet Podróżnika” – jakie usługi?

W ramach nowo aktywowanego „Pakietu Podróżnika” ING Bank Śląski oferuje swym klientom następujące usługi:

  1. zbliżeniową kartę wielowalutową VISA;
  2. internetowy kantor wymiany walut;
  3. pakiet bezprowizyjnych wypłat gotówki za granicą;
  4. promocyjne ubezpieczenie turystyczne AVIVA.

Funkcja wielowalutowej karty płatniczej pozwali klientom podłączyć posiadane konta walutowe do jednej karty przyłączonej do rachunku. Dzięki temu klienci podróżujący za granicę nie będą musieli każdorazowo wyrabiać kart o dalej walucie. Wszystkie zakupy w EUR, USD i GBP będą mogli dokonać przy użyciu jednej karty płatniczej. Co więcej, funkcja wielowalutowa zadziała także w przypadku płacenia zbliżeniowego przy użyciu telefonu. 

Kantor internetowej wymiany pozwoli natomiast na szybkie zasilenie posiadanych kont walutowych. Wymianę walut, nawet drobnych (od równowartości 5 euro), można zlecić o dowolnej porze dnia. Transakcja zostanie zaksięgowana po kursie zaakceptowanym przez klienta banku, który jest zwykle o wiele korzystniejszy od stawek oferowanych w stacjonarnych kantorach walut. 


Sprawdź nasz ranking banków w Polsce na rok 2019.

Nowa kampania podbija rynek

W ostatnich czasach coraz widoczniej można zauważyć konkurencję miedzy bankami komercjalnymi w obszarze kampanii i reklam. Konsumenci zachwycili się serią spotów reklamowych banku Credit Agricole, w których wystąpił Dawid Podsiadło. Ostatnio natomiast sporym uznaniem cieczy się kampania rebrandingowa banku BNP Paribas, w której podnoszone są wartości równouprawnienia, ochrony środowiska i szeroko rozumianej wolności. 

ING Bank Śląski nie pozostał tyle. Do rozreklamowania nowej oferty „Pakiet Podróżnika” zaproszono znanego aktora, Piotra Głowackiego. Akcja przygotowana została przez agencje Brain (Kreacja i TV) i MullenLowe MediaHub (Media). Jej start miał miejsce 22 kwietnia 2019 roku. Od tego czasu spot reklamowy został obejrzany przez prawie 6 milionów użytkowników serwisu YouTube.

Źródło: ING Bank Śląski

 


Źródła:
https://www.ing.pl/lp/mojeing-karta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia pierwsza dama w Polsce?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
16 sierpnia 2020

Ile zarabia pierwsza dama w Polsce?

Co zrobić, jak nie otrzymamy PIT-u od pracodawcy?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
01 marca 2018

Co zrobić, jak nie otrzymamy PIT-u od pracodawcy?

Darmowa pożyczka – konkurs Zaplo.pl
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
07 czerwca 2016

Darmowa pożyczka – konkurs Zaplo.pl

Porównaj