Alior Bank stworzył konkurs, w którym można wygrać wartościowe nagrody. Głównym warunkiem wzięcia udziału jest rozwinięta wyobraźnia i kreatywność. Konkurs polega bowiem na wymyśleniu polskiej nazwy phishingu.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 09.07.2018
Udostępnij:

Może wydawać się, że konkurs jest bardzo prostu. Wystarczy wymyśleć sprytną, sympatyczną dla ucha nazwę, która ma pomagać identyfikować wrogów w Internecie. Nagrody w konkursie ufundował mistrz BAN-KING.

Nagrody

Alior Bank proponuje wszystkim chętnym do udziału osobom 25 nagród. Pierwsza dziesiątka nagród to lokalizatory notiOne. Druga dziesiątka nagród specjalnych to 10 zegarków Xiaomi Amazfit Bip Black. Pięć ostatnich nagród czekających na Klientów, to 5 tabletów Yoga Lenovo.


źródło grafiki: https://www.aliorbank.pl/LP/phishingstop

Jak zgłosić swój udział

Na stronie konkursu https://www.aliorbank.pl/LP/phishingstop należy wypełnić formularz zgłoszeniowy występujący zazwyczaj po prawej stronie monitora. Należy podać swoje imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu. Kolejnym krokiem jest wypisanie swojej propozycji na polską nazwę phishingu oraz zaakceptowanie regulaminu i przesłanie formularza.


źródło grafiki: https://www.aliorbank.pl/LP/phishingstop
 

Komentarze