PKO Dom – nowa oferta ubezpieczenia w PKO BP

PKO Dom – nowa oferta ubezpieczenia w PKO BP

author
Patryk Byczek
15 września 2021

PKO Bank Polski poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzeniu nowej oferty ubezpieczenia domu lub mieszkania od PKO Ubezpieczenia. Nowa oferta zapewnia Klientom kompleksową ochronę od zdarzeń losowych, rabunku i dewastacji, kradzieży z włamaniem, assistance oraz OC w życiu codziennym. Sprawdzamy szczegóły.

 

Ponadto Klienci mają możliwość skorzystania z szerokiej oferty ubezpieczeń dodatkowych, a także ubezpieczyć dom, który jest jeszcze w trakcie budowy. Jest to bardzo nowoczesne ubezpieczenie, wspierane przez technologię smart home firmy FIBARO.

PKO Bank Polski wykorzystuje atuty wynikające z dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych oraz możliwości zaoferowania produktów ubezpieczeniowych dostarczanych przez spółkę PKO Ubezpieczenia należącą do jego Grupy Kapitałowej. Rozszerzanie oferty bankowej o ubezpieczenia daje naszym klientom – w jednym miejscu, w prosty i intuicyjny sposób – możliwość korzystania nie tylko z produktów bankowych. Systematycznie wzbogacamy ofertę produktów ubezpieczeniowych niepowiązanych z produktami bankowymi, czego najnowszym przykładem jest PKO Dom.

– mówił cytowany w komunikacie Jan Emeryk Rościszewski, Prezes Zarządu PKO Banku Polskiego

Ubezpieczenie PKO Dom

PKO Dom to innowacyjne ubezpieczenie umożliwiające zminimalizowanie skutków zdarzeń losowych, które mogą spowodować uszkodzenia czy straty w mieszkaniu lub domu. Nowością w ofercie PKO BP jest możliwość połączenia ubezpieczenia z urządzeniami smart home firmy FIBARO. Aktualnie ubezpieczenie można wykupić w oddziałach banku, natomiast w drugiej połowie września produkt będzie można nabyć również w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej, natomiast od października ubezpieczenie będzie dostępne też w agencjach.

Przygotowanie nowej oferty ubezpieczenia poprzedziły badania z klientami. Staraliśmy się, aby nasze nowe ubezpieczenie objęło jak najwięcej kluczowych elementów ochrony, na które zwracali uwagę klienci. Dom to przecież miejsce, w którym chcemy się czuć bezpiecznie, a jeśli zdarzy się coś nieoczekiwanego, ważna jest jak najszybsza pomoc. Dlatego jako pierwsi w Polsce oferujemy ubezpieczenie wraz z nowoczesnym systemem zabezpieczeń, które daje możliwość uniknięcia lub minimalizacji skutków wydarzeń losowych. Połączyliśmy więc siły z liderami swoich branż, FIBARO, które oferuje inteligentne zabezpieczenia nieruchomości oraz Mondial Assistance, liderem usług assistance, aby stworzyć ubezpieczenie z technologią smart home. Nasze rozwiązanie w realnym czasie powiadamia klienta o wykrytym w jego domu zagrożeniu, a my od razu oferujemy pomoc w naprawie awarii. Wyznaczamy w ten sposób nowy standard obsługi, w którym to ubezpieczyciel pierwszy kontaktuje się z klientem w trudnej sytuacji

– mówił cytowany w komunikacie Tomasz Mańko, wiceprezes zarządu PKO Ubezpieczenia.

[szara-logo]
Najważniejsze informacje dla Klientów:
PKO BP przelewy przychodzące
PKO BP kod IBAN
PKO BP infolinia
[/sekcja-szara-logo]

Pakiety PKO Dom

PKO Bank Polski informuje, że Klienci mogą wybrać jeden spośród trzech dostępnych pakietów PKO Dom:
Pakiet Standardowy – oferuje ochronę w przypadku wystąpienia zdarzeń losowych (powódź, zalanie, przepięcie, działanie ognia) oraz pomoc Assistance 24/7. Dodatkowo Centrum Alarmowe organizuje wsparcie fachowców, hydraulika, dekarza czy ślusarza, którzy zajmą się usunięciem usterki;
Pakiet Super – zawiera w sobie Pakiet Standardowy oraz dodatkowo oferuje możliwość zabezpieczenia w przypadku nieumyślnie wyrządzonych szkód osobom trzecim (OC w życiu prywatnym);
Pakiet Super Pro – zawiera w sobie Pakiet Super oraz dodatkowo zapewnia posiadaczowi ochronę od kradzieży z włamaniem, rabunkiem czy dewastacją.


źródło: YouTube / PKO BP

Cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w tym projekcie i pokazać, że ubezpieczenia i technologia mogą nie tylko współpracować, ale także proponować zupełnie nową jakość ochrony. Nasze rozwiązanie daje klientom poczucie spokoju i pewność, że ich dom jest bezpieczny, nawet wtedy, gdy są poza nim. Co więcej, aby zachęcić klientów do skorzystania z tego rozwiązania, zaproponowaliśmy 40% zniżkę na inteligentne urządzenia – zarówno centralę Home Center 3 Lite, jak i czujniki zalania, dymu, czadu czy ruchu

– mówił cytowany w komunikacie Tomasz Jankowski z FIBARO.


PKO BP

PKO jest największą i najpopularniejszą instytucją bankową w Polsce. Zysk netto PKO w trzecim kwartale 2019 roku wyniósł ponad 1 230 000 000 złotych. Pod koniec czwartego kwartału ubiegłego roku grupa wypracowała aktywa na poziomie ponad 342 000 000 000 złotych. Na koniec trzeciego kwartału 2019 roku mobilna aplikacja IKO była aktywna na ponad 4 000 000 urządzeń. Akcje spółki widoczne są GPW w Warszawie od 2004 roku. Grupa kieruje swoją ofertę do Klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Prezesem banku jest Zbigniew Jagiełło.


źródło: https://media.pkobp.pl/155458-pko-dom-ubezpieczenia-nieruchomosci-wspierane-technologia-smart-home

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Skierniewice
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 października 2020

Kasa Stefczyka Skierniewice

Nowy wiceminister finansów – Jan Sarnowski
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 listopada 2019

Nowy wiceminister finansów – Jan Sarnowski

Santander Consumer Bank Tomaszów Mazowiecki
Oddziały
author
Patryk Byczek
24 lipca 2021

Santander Consumer Bank Tomaszów Mazowiecki

Inspektorat ZUS w Leżajsku
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Leżajsku

PKO BP w Sycowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 września 2019

PKO BP w Sycowie