zadluzenia.com
zamknij

PKO stworzy fundusz emerytalny dla piłkarzy Ekstraklasy?

Zbigniew Jagiełło, prezes największego banku w Polsce poinformował, że instytucja ma w planach wprowadzenie nowych rozwiązań dotyczących polskiej Ekstraklasy. PKO BP chce utworzyć fundusz emerytalny obowiązujący piłkarzy grających w najwyższej lidze piłki nożnej w kraju.


Pomysł jest aktualnie analizowany. Prezes PKO poinformował, że gdy projekt będzie gotowy, razem z Ekstraklasą przedstawią do klubom i piłkarzom. Z zaprezentowaniem oferty PKO chce poczekać do końca bieżącego roku - informował Zbieniew Jagiełło.Propozycja dla Ekstraklasy
 

Emerytury na wzór holenderski” - poinformował prezes PKO. Fundusz otwarty będzie dla piłkarzy, którzy grają w Lotto Ekstraklasie.


Ekstraklasa to nie tylko sport i biznes, ale coś więcej i chcemy w tym uczestniczyć. Uważam, że Ekstraklasa ma duży potencjał relacyjny. Mam nadzieję na wzajemne wsparcie i liczymy również, że Ekstraklasa znajdzie się wśród najlepszych 10 lig w Europie w 5-10 lat” - mówił Jagiełło.


Pierwszy rok współpracy PKO BP z Ekstraklasą będzie polegał na testowaniu wielu pomysłów promocyjnych, z których poszczególne będą dotykały usług finansowych.


 

PKO za granicą


Prezes PKO został zapytany także o plany względem placówek banku za granicą. W odpowiedzi usłyszeć można było informacje o dwóch istniejących już placówkach PKO poza Polską - w Pradze i we Frankfurcie - oraz o otworzeniu trzeciej, w Londynie. Sprawa ma zostać domknięta na przełomie najbliższego roku.

To w tej chwili zaspokaja nasze potrzeby na najbliższy okres.” - dodał Jagiełło.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY