Ponad 800 chętnych w konkursie Cyfrowe Rewolucje

Ponad 800 chętnych w konkursie Cyfrowe Rewolucje

author
Patryk Byczek
29 lipca 2021

mBank poinformował w komunikacie prasowym, że minął już termin składania wniosków do drugiej edycji konkursu Cyfrowe Rewolucje. Dzięki projektowi bank wraz z partnerami pozwala firmom rozwinąć skrzydła w świecie online. Sprawdzamy szczegóły.

Jury konkursu, spośród 823 zgłoszonych do konkursu firm, wyłoni zwycięzców, na których czekają nagrody o wartości ponad 300 000 złotych. Laureatów poznamy 23 sierpnia 2021 roku.

Konkurs Cyfrowe Rewolucje – II edycja

Konkurs Cyfrowe Rewolucje to część kampanii społecznej Cyfrowe Rewolucje, w której mBank wspiera mikro, małe oraz średnie firmy w zbudowaniu działalności e-commerce. Głównym miejscem kampanii jest edukacyjna strona internetowa cyfroweeewolucje.pl stanowiąca kompendium wiedzy na temat sprzedaży w Internecie. W bieżącej, drugiej edycji konkursu, udział bierze 823 Uczestników, czyli o prawie 300 więcej niż w roku ubiegłym. Prawie 70% spośród wszystkich firm pierwsze kroki w prowadzeniu sprzedaży przy Internet ma już za sobą. Jest to ogromna zmiana względem roku ubiegłego, kiedy to blisko 60% Uczestników nie zaczęło nawet przygody w działaniu online.

Zgłoszone firmy

mBank podał, że wśród zgłoszonych do konkursu firm króluje branża IT, handlowa oraz odzieżowa, ale duża liczba zgłoszeń dotyczyła również firm doradczych. Najwięcej wniosków spłynęło z województwa mazowieckiego oraz dolnośląskiego. Znaczna większość zgłoszonych Uczestników to młode firmy, które rozpoczęły swoje działania w 2019 lub 2020 roku, zatrudniające od jednej do trzech osób. Firmy walczą o osiem nagród wartych ponad 300 000 złotych. Są to dwie nagrody główne, których wartość przekracza ponad 100 000 złotych oraz sześć nagród pocieszenia.
Zwycięskie firmy wybierze jury, które składa się z ekspertów z różnych dziedzin związanych z e-handlem. Wśród ekspertów znajdą się:
– mentor biznesowy – Maciej Filipkowski,
– kierownik działu sprzedaży w Ceneo – Joanna Rogosz,
– dyrektor certyfikacji i edukacji w IAB Polska – Ewa Opach,
– dyrektor sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu DPD Polska – Łukasz Zembowicz.
Zwycięzcy zostaną wybrani 23 sierpnia 2021 roku.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/149782-ponad-800-firm-chce-przejsc-cyfrowa-rewolucje-z-mbankiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka – kody SWIFT/BIC oraz IBAN
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 maja 2019

Kasa Stefczyka – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

Alior Bank z tytułem „Najlepszego Banku w Polsce”
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
08 kwietnia 2014

Alior Bank z tytułem „Najlepszego Banku w Polsce”

Elektryczne hulajnogi od ING – wykaz miast
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 sierpnia 2019

Elektryczne hulajnogi od ING – wykaz miast

Totalizator Sportowy uruchomi salony gier
Aktualności
author
Patryk Byczek
29 maja 2018

Totalizator Sportowy uruchomi salony gier

Porównaj