Porady dla firm od Fundacji Polska Bezgotówkowa

Porady dla firm od Fundacji Polska Bezgotówkowa

author
Patryk Byczek
07 czerwca 2020

Fundacja Polska Bezgotówkowa wyszła naprzeciw mniejszym przedsiębiorcom i specjalnie dla nich stworzyła poradnik w formie e-booka. Jest on bezpłatny i ogólnodostępny na stronie Fundacji. Publikacja ta zawiera 100 porad dotyczących tego jak rozwinąć czy odbudować swój biznes.

E-book jest kolejnym krokiem w ramach  kampanii #DziałamyNieZnikamy, której celem jest niesienie wsparcia dla właścicieli, zwłaszcza mniejszych przedsiębiorstw, firmy. Akcja ta powstała w odwołaniu do sytuacji pandemii koronawirusa, która odbiła się mocno na krajowej gospodarce.

W poradniku wydzielone zostało dziewięć różnych tematów. Taki podział tekstu ułatwi jego czytelnikom docelowym, czyli przedsiębiorcom odnalezienie tych kwestii, które najbardziej ich interesują. Znajdziemy tam między innymi informacje i wskazówki o tym, jak:

  • spożytkować czas zawieszenia działalności,
  • właściwie zaplanować budżet swojej działalności,
  • zoptymalizować koszty,
  • zorganizować dostawy,
  • prowadzić marketingu, jak poszerzać przestrzeń i kanały sprzedażowe
  • samodzielnie wykonywać niektóre prace w obrębie swojej działalności, 
  • rozwijać siebie oraz swoją firmę,
  • wprowadzić pracę zdalną. 

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Porady są skierowane do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na lokalizację ich działalności. Nie ma znaczenia czy znajduje się ona w kilkudziesięciotysięczny mieście czy też małym miasteczku z kilkoma tysiącami mieszkańców.Wybuch epidemii był poważny w skutkach dla wielu przedsiębiorców. Niespodziewanie stracili oni możliwość do zarobku. Jedni byli zmuszeni  do całkowitego zaprzestania działalności, w ramach  wprowadzonych w kraju obostrzeń, inni zaś, by działać dalej musieli zastosować się do restrykcji. Obecnie wiele firm szuka rozwiązań, by odbudować swój biznes. Chcą nie tylko zoptymalizować koszty, ale również pozyskać nowych klientów dla swoich usług. Wspomniany poradnik jest skierowany właśnie do nich.

Na skutek epidemii właściciele wielu małych i mikroprzedsiębiorstw praktycznie z dnia na dzień zostali postawieni w bardzo trudnej sytuacji. Teraz szukają metod obniżenia kosztów i znalezienia nowych klientów w celu uratowania swoich firm i miejsc pracy, które zapewniają. Dlatego przygotowaliśmy dla nich praktyczny poradnik, który może pomóc im odnaleźć się w trudnej sytuacji, w której znaleźli się nie z własnej winy, i na nowo zorganizować pracę swoich firm.

– mówił cytowany w komunikacie dr Paweł Widawski, wiceprezes Fundacji Polska Bezgotówkowa.

Poradnik jest elementem wsparcia kampanii #DziałamyNieZnikamy, której odbiorcami docelowymi są mali i mikroprzedsiębiorcy, którzy potrzebują  wskazówek, co do tego jak używać wszelkich nowych narzędzi sprzedaży.

To kompendium będzie wsparciem dla wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności dla tych działających lokalnie. To oni w głównej mierze napędzają gospodarkę swoich regionów, a co za tym idzie zapewniają miejsca pracy dla mieszkańców oraz stanowią centrum lokalnej społeczności i aktywności

– dodał dr Paweł Widawski.

Fundacja Polska Bezgotówkowa

Fundacja Polska Bezgotówkowa stawia na upowszechnienie i promocję obrotu bezgotówkowego wśród obywateli w Polsce. Działania Fundacji skierowane są w stronę rozbudowy i poszerzenia sieci akceptantów elektronicznych instrumentów płatniczych w, między innymi, punktach handlowo-usługowych, urzędach i instytucjach publicznych. Instytucja chce ponadto poszerzać świadomość i wiedzę Polek i Polaków odnośnie do mechanizmów obrotu bezgotówkowego oraz jego bezpieczeństwa i zasad ekonomii, wykorzystując do tego działania informacyjno-edukacyjne. Fundacja Polska Bezgotówkowa promuje również innowacje technologiczne wspierające obrót bezgotówkowy.


źródło: http://polskabezgotowkowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt samochodowy Leżajsk
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Leżajsk

PKO BP w Koźminie Wielkopolskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 września 2019

PKO BP w Koźminie Wielkopolskim

Zasiłek celowy z opieki społecznej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 lutego 2020

Zasiłek celowy z opieki społecznej

Profi Credit w Bochni
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
01 czerwca 2019

Profi Credit w Bochni

PKO BP w Gliwicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 sierpnia 2019

PKO BP w Gliwicach

Porównaj