Praktyki dla studentów w Provident Polska

Praktyki dla studentów w Provident Polska

author
14 kwietnia 2019

Wystartowała rekrutacja do wakacyjnych, płatnych praktyk w Provident Polska. Studenci mogą spróbować swoich sił w realizacji konkretnych projektów pod okiem ekspertów w centrali oraz w wielu innych oddziałach regionalnych firmy.

„One Level Up” – oferta praktyk

Wakacyjny program Provident „One Level Up” to oferta praktyk dla studentów, którzy chcą poznać tajniki funkcjonowania firmy, jaką jest Provident Polska. Kilka dni temu ruszyła rekrutacja do projektu.

Zainteresowani będą mogli zdobywać doświadczenie w konkretnych biurach, a także departamentach firmy. Do obszarów, którymi zostanie objęty staż, należą:

 • analizy biznesowe
 • rozwój biznesu
 • ryzyko kredytowe
 • rozwój produktu i rynku
 • HR
 • IT Service
 • komunikacja wewnętrzna
 • księgowość
 • prawo
 • utrzymanie nieruchomości
 • zarządzanie jakością i rozwojem sprzedaży

Praktyki będą się odbywać między innymi w Warszawie, Płocku, czy Toruniu.

Uczestnicy programu otrzymają na starcie służbowy telefon komórkowy oraz Welcome Box, czyli zestaw zawierający informacje, narzędzia i gadżety ułatwiające pracę w firmie.

Co więcej, studenci zostaną objęci opieką medyczną, a w trakcie specjalnie organizowanych śniadań będa mieli możliwość nawiązania konktaktów z członkami zarządu.

Szczegóły rekrutacji

Praktyki potrwają dwa miesiące – rozpoczną się w lipcu, a zakończą w sierpniu.

W programie „One Level Up” mogą wziąć udział wszyscy studenci, którzy już ukończyli pierwszy rok studiów. Warunkiem jest znajomość języka angielskiego.

Podczas rekrutacji kandydaci zostaną ocenieni pod względem kompetencji miękkich, czyli umiejętności pracy w zespole, kreatywności oraz otwartości na różnorodność.

Organizatorzy podkreślają, że dodatkowym atutem studentów będzie doświadczenie w pracy na rzecz społeczności lokalnych i wolontariat.

Ogłoszenia Providenta znajdziemy na różnych portalach, takich jak:  pracuj.pl, karierawfinansach.pl.

Dodatkowe informacje dostępne są również w biurach karier uczelni wyższych.

Małgorzata Skibińska, Dyrektor Departamentu Personalnego w Provident Polska tłumaczy, że wakacyjne praktyki w Provident Polska cieszą się wśród studentów ogromną popularnością.

"

– W poprzednich edycjach do programu „One Level Up” wpłynęło ponad 1000 aplikacji rocznie. To pokazuje, że studenci doceniają jakościowe praktyki. Chcą budować kompetencje. Są chętni do pracy, ambitni, otwarci na zdobywanie wiedzy i konkretnych doświadczeń. Dbamy, aby praktykanci mieli możliwość poszerzania swoich umiejętności pod okiem opiekunów, będących ekspertami w swoich dziedzinach. Powierzamy studentom do wykonania kreatywne zadania, dzielimy się z nimi wiedzą, a także na bieżąco przekazujemy im informację zwrotną. Motywujemy, pozwalamy szukać własnych rozwiązań w osiąganiu zamierzonego celu, dajemy niezbędną ilość czasu i uwagi – mówi.

Provident Polska funkcjonuje w Polsce już od 1997 roku i jest liderem na rynku pożyczek gotówkowych. Swoim klientom oferuje swoim różne produkty finansowe: pożyczkę konsumencką, dostępną w wariantach online, z obsługą domową lub samodzielną spłatą oraz pożyczkę dla firm.


Źródło: media-provident.pl, InfoWire.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Głubczyce
Oddziały
author
21 października 2020

Kasa Stefczyka Głubczyce

Komornik Sądowy Piotr Hanausek
Wpisy
author
12 października 2015

Komornik Sądowy Piotr Hanausek

Kredyt samochodowy Gdynia
Kredyty miasta
author
23 października 2017

Kredyt samochodowy Gdynia

BNP Paribas oddziały w Międzyrzeczu
Oddziały
author
18 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Międzyrzeczu

BNP Paribas oddziały w Oławie
Oddziały
author
21 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Oławie

mBank placówki w Płocku
Oddziały
author
04 lutego 2019

mBank placówki w Płocku