zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka online w Profi Credit

Pożyczka online to całkowita nowość w ofercie Profi Credit. Przez Internet otrzymamy nawet 20 000 zł, bez zaświadczeń o dochodach. Średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to tylko 2 minuty. A co najważniejsze – pożyczka jest tańsza od tej zaciąganej w tradycyjny sposób.

 

Firmy Profi Credit nie trzeba przedstawiać. To wicelider pozabankowego rynku pożyczek gotówkowych (zaraz za firmą Provident). Do tej pory firma działała głównie w kanale offline, korzystając z ponad stu biur sprzedaży w całej Polsce oraz mobilnych doradców.

 

Od niedawna w ofercie Profi Credit znajdziemy pożyczkę dostępną w całości bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce firmy pożyczkowej i bez kontaktu ze sprzedawcą.

 

Profi Credit - pożyczka online

  • Kwota pożyczki: od 500 do 20 000 zł
  • Spłata: od 6 do 48 miesięcy
  • W całości online
  • Wystarczą dane z dowodu osobistego
  • Decyzja pożyczkowa w 2 minuty
  • Promocja 0% odsetek
  • RRSO 66,75%
Złóż wniosek

Oferta Profi Credit to pożyczka na dowód - wszystkie formalności załatwimy bez przedstawiania dokumentów potwierdzających nasz dochód. 

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ ONLINE W PROFI CREDIT

 

Cały proces odbywa się w całości online. Aby złożyć wniosek wystarczy posiadać:

 

- dostęp do internetu

- adres e-mail

- telefon komórkowy

- konto w banku

- dane z dowodu osobistego.

 

Krok 1 - podajemy imię i numer telefonu

 

 

Krok 2 - wskazujemy swoje podstawowe dane

 

 

Krok 3 – wpisujemy dane finansowe

 

We wniosku wskazujemy wysokość miesięcznych dochodów oraz ich źródło. Podajemy także stan cywilny i informację na temat ewentualnego zajęcia komorniczego:

 

 

 

Krok 4 – zaznaczamy zgody marketingowe

 

 

Krok 5 – weryfikacja danych wskazanych we wniosku: około 1 minuty

 

 

Krok 6 – zapoznajemy się z ofertą pożyczki

 

W tym miejscu wskazujemy kwotę pożyczki, okres spłaty i wysokość raty:

 

 

Krok 7 – wykonujemy przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł

 

 

Krok 8 – weryfikacja przelewu – około 1 minuty

 

 

Krok 9 – pieniądze trafiają na nasze konto

 

 

 

ILE KOSZTUJE POŻYCZKA W PROFI CREDIT ?

 

Zdecydowanie mniej niż w przypadku tradycyjnej pożyczki oferowanej przez Profi Credit. Trwa bowiem promocja w której Klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę internetową, nie zapłacą żadnych odsetek. Dzięki temu RRSO wynosi 66,75%, czyli mniej od dotychczasowej oferty, w której RRSO to 89,93%.

 

Przykładowa symulacja: pożyczka 5000 zł na 36 miesięcy. Rata wyniesie 277 zł. Łącznie oddajemy po 3 latach 9972 zł. Na koszt pożyczki składa się opłata przygotowawcza 33 zł oraz prowizja w kwocie 4939 zł.

 

Co ciekawe, Profi Credit nie udostępnia na stronie kalkulatora pożyczkowego. Klienci wysokość raty w czasie wypełniania wniosku o pożyczkę.

 

DODATKOWE KORZYŚCI

 

W czasie składania wniosku o pożyczkę, Klient zdobywa specjalne punkty, które może wymienić na:

 

1) odroczenie terminu płatności raty

2) obniżenie o 50% wysokości dwóch rat

3) spłatę jednej raty.

 

Punkty dostajemy między innymi za: szybkie wypełnienie formularz o pożyczkę, szybki przelew weryfikacyjny czy wyższą kwotę pożyczki. Aby skorzystać ze zgromadzonych punktów, należy założyć konto w Strefie Klienta Profi Credit.

 

Dla wielu osób kluczowy najważniejszy jest jednak czas otrzymania pożyczki. Profi Credit chwali się, że cały proces zajmuje średnio tylko kilka minut:

 

5 minut – średni czas wypełniania formularza o pożyczkę

2 minuty – tyle średnio Klienci czekają na decyzję pożyczkową

8 minut – najszybciej wypłacona pożyczka (czas liczony od rozpoczęcia wypełniania wniosku do otrzymania przelewu na konto).

 

PODSUMOWANIE I OPINIE

 

Atrakcyjna oferta dla osób szukających pożyczki przez Internet. Dzięki promocji „bez odsetek”, Klienci mogą liczyć na niską ratę. Prosty i krótki wniosek o pożyczkę, którego wypełnienie zajmuje średnio tylko 5 minut. Plus za wysoką kwotę pożyczki i brak konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych. Szkoda, że firma nie zdecydowała się na zamieszczenie kalkulatora pożyczkowego przed wypełnieniem wniosku.

 

Plusy

- spora kwota pożyczki

- w miarę długi okres spłaty

- proces całkowicie online

- bez zaświadczeń o dochodach

- szybki wniosek o pożyczkę

- atrakcyjne RRSO – niska rata

- błyskawiczna decyzja pożyczkowa (średnio 2 minuty)

promocja brak odsetek

 

Minusy:

- brak kalkulatora pożyczkowego

- weryfikacja w bazach Dłużników.

 

Przykład reprezentatywny pożyczki przez Internet Profi Credit: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY