Pożyczka online to całkowita nowość w ofercie Profi Credit. Przez Internet otrzymamy nawet 20 000 zł, bez zaświadczeń o dochodach. Średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to tylko 2 minuty. A co najważniejsze – pożyczka jest tańsza od tej zaciąganej w tradycyjny sposób.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 07.11.2018
Udostępnij:

Firmy Profi Credit nie trzeba przedstawiać. To wicelider pozabankowego rynku pożyczek gotówkowych (zaraz za firmą Provident). Do tej pory firma działała głównie w kanale offline, korzystając z ponad stu biur sprzedaży w całej Polsce oraz mobilnych doradców.

Od niedawna w ofercie Profi Credit znajdziemy pożyczkę dostępną w całości bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce firmy pożyczkowej i bez kontaktu ze sprzedawcą.

Profi Credit – pożyczka online

  • Kwota pożyczki: od 500 do 20 000 zł
  • Spłata: od 6 do 48 miesięcy
  • W całości online
  • Wystarczą dane z dowodu osobistego
  • Decyzja pożyczkowa w 2 minuty
  • Promocja 0% odsetek
  • RRSO 66,75%

Złóż wniosek

Oferta Profi Credit to pożyczka na dowód – wszystkie formalności załatwimy bez przedstawiania dokumentów potwierdzających nasz dochód. 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ ONLINE W PROFI CREDIT

Cały proces odbywa się w całości online. Aby złożyć wniosek wystarczy posiadać:

– dostęp do internetu

– adres e-mail

– telefon komórkowy

– konto w banku

– dane z dowodu osobistego.

Krok 1 – podajemy imię i numer telefonu

Krok 2 – wskazujemy swoje podstawowe dane

Krok 3 – wpisujemy dane finansowe

We wniosku wskazujemy wysokość miesięcznych dochodów oraz ich źródło. Podajemy także stan cywilny i informację na temat ewentualnego zajęcia komorniczego:

Krok 4 – zaznaczamy zgody marketingowe

Krok 5 – weryfikacja danych wskazanych we wniosku: około 1 minuty

Krok 6 – zapoznajemy się z ofertą pożyczki

W tym miejscu wskazujemy kwotę pożyczki, okres spłaty i wysokość raty:

Krok 7 – wykonujemy przelew weryfikacyjny w kwocie 1 zł

Krok 8 – weryfikacja przelewu – około 1 minuty

Krok 9 – pieniądze trafiają na nasze konto

ILE KOSZTUJE POŻYCZKA W PROFI CREDIT ?

Zdecydowanie mniej niż w przypadku tradycyjnej pożyczki oferowanej przez Profi Credit. Trwa bowiem promocja w której Klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę internetową, nie zapłacą żadnych odsetek. Dzięki temu RRSO wynosi 66,75%, czyli mniej od dotychczasowej oferty, w której RRSO to 89,93%.

Przykładowa symulacja: pożyczka 5000 zł na 36 miesięcy. Rata wyniesie 277 zł. Łącznie oddajemy po 3 latach 9972 zł. Na koszt pożyczki składa się opłata przygotowawcza 33 zł oraz prowizja w kwocie 4939 zł.

Co ciekawe, Profi Credit nie udostępnia na stronie kalkulatora pożyczkowego. Klienci wysokość raty w czasie wypełniania wniosku o pożyczkę.

DODATKOWE KORZYŚCI

W czasie składania wniosku o pożyczkę, Klient zdobywa specjalne punkty, które może wymienić na:

1) odroczenie terminu płatności raty

2) obniżenie o 50% wysokości dwóch rat

3) spłatę jednej raty.

Punkty dostajemy między innymi za: szybkie wypełnienie formularz o pożyczkę, szybki przelew weryfikacyjny czy wyższą kwotę pożyczki. Aby skorzystać ze zgromadzonych punktów, należy założyć konto w Strefie Klienta Profi Credit.

Dla wielu osób kluczowy najważniejszy jest jednak czas otrzymania pożyczki. Profi Credit chwali się, że cały proces zajmuje średnio tylko kilka minut:

5 minut – średni czas wypełniania formularza o pożyczkę

2 minuty – tyle średnio Klienci czekają na decyzję pożyczkową

8 minut – najszybciej wypłacona pożyczka (czas liczony od rozpoczęcia wypełniania wniosku do otrzymania przelewu na konto).

PODSUMOWANIE I OPINIE

Atrakcyjna oferta dla osób szukających pożyczki przez Internet. Dzięki promocji „bez odsetek”, Klienci mogą liczyć na niską ratę. Prosty i krótki wniosek o pożyczkę, którego wypełnienie zajmuje średnio tylko 5 minut. Plus za wysoką kwotę pożyczki i brak konieczności przedstawiania dokumentów dochodowych. Szkoda, że firma nie zdecydowała się na zamieszczenie kalkulatora pożyczkowego przed wypełnieniem wniosku.

Plusy

– spora kwota pożyczki

– w miarę długi okres spłaty

– proces całkowicie online

– bez zaświadczeń o dochodach

– szybki wniosek o pożyczkę

– atrakcyjne RRSO – niska rata

– błyskawiczna decyzja pożyczkowa (średnio 2 minuty)

promocja brak odsetek

Minusy:

– brak kalkulatora pożyczkowego

– weryfikacja w bazach Dłużników.

Przykład reprezentatywny pożyczki przez Internet Profi Credit: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

Komentarze