Promocja: „Nawet 60 zł na ekarcie Goodie za Konto 360° Junior” w Banku Millennium

Promocja: „Nawet 60 zł na ekarcie Goodie za Konto 360° Junior” w Banku Millennium

author
26 maja 2020

W Banku Millennium trwa promocja skierowana do młodych Klientów. W zamian za otworzenie Konta 360° Junior i spełnienie bardzo prostych warunków można zdobyć 60 złotych do wykorzystania w aplikacji Goodie. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Niniejsza oferta Banku Millenium skierowana jest wyłącznie do Klientów posiadająych rachunek osobisty lub kartę kredytów w Banku Millennium, którzy w przeszłości nie brali udziału w promocji związanej z Kontem 360° Junior.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci spełniający powyższe warunki muszą do 30 czerwca 2020 roku, za pośrednictwem systemu Millenet, otworzyć swojemu dziecku Konto 360° Junior wraz z Kontem Oszczędnościowym Profit, pamiętając o akceptacji regulaminu promocji. Z warunków jasno więc wynika, że należy posiadać produkt Banku Millennium wraz z dostępem do bankowości internetowej.

Trzeba również pamiętać, że wymagane jest posiadanie zdefiniowanego numeru telefonu, aby uzyskać hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej (KBE). Rodzic powinien posiadać także wyrażone zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium danych, aby Uczestnik promocji mógł otrzymywać informacje handlowe przez telefon oraz kanałami elektronicznymi.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zdobyć nagrodę należy w lipcu, sierpniu i wrześniu zasilić Konto 360° Junior kwotą w wysokości przynajmniej 100 złotych. Ponadto w przypadku, gdy dziecko ma ukończone trzynaście lat, należy wykonać jakąkolwiek transakcję kartą debetową dołączoną do konta. Jeżeli warunek z kartą nie zostanie spełniony nagroda będzie po prostu o 20 złotych niższa. Jeżeli dziecko jest młodsze, warunek ten nie obowiązuje. Nie zachodzi nawet wówczas konieczność wyrabiania karty debetowej.


źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają 60 złotych do wydania w aplikacji Goodie.

Przyznanie nagrody

Bank przekaże Klientom nagrodę w formie kodu podarunkowego w wiadomości SMS do 30 października 2020 roku. Następnie w ciagu sześćdziesięciu dni Klient musi aktywować kody w aplikacji Goodie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1275/latest.Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Grudziądzu
Oddziały
author
15 lipca 2019

Credit Agricole w Grudziądzu

Jak zarejestrować kartę prepaid przez Internet
Wpisy
author
14 listopada 2016

Jak zarejestrować kartę prepaid przez Internet

Jak wyjść z długów?
Dla zadłużonych
author
23 marca 2018

Jak wyjść z długów?

Klienci firmowi Nest Banku z ułatwieniami
Bez kategorii
author
17 maja 2020

Klienci firmowi Nest Banku z ułatwieniami

Promocja: „Płać z Google Pay i zyskaj rabat”
Bez kategorii
author
10 grudnia 2018

Promocja: „Płać z Google Pay i zyskaj rabat”