Tylko do czwartku jest szansa na zgarnięcie darmowych biletów na mecz Ekstraklasy. Wejściówki na starcie Jagielloni Białystok z Miedzią Legnica można wygrać na Facebooku i Twitterze PKO Banku Polskiego. Sprawdź szczegóły konkursu i dowiedz się, jak zdobyć bilety.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 20.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na jeden z oficjalnych profili PKO BP w mediach społecznościowych. Do wyboru mamy:
– Twitter (https://twitter.com/PKOBP/)
– Facebook (https://www.facebook.com/PKOBankPolski). 

Na profilu należy wyszukać post dotyczący promocji i w komentarzu pod postem odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest/był Twój ulubiony trener Ekstraklasy?

oraz uzasadnić swoją odpowiedź. 

Kto może wziąć udział?Udział w konkursie może wziąć każdy, kto posiada profil na Facebooku lub Twitterze. Osoby te nie muszą być Klientami banku PKO BP.


Co można wygrać?


Do wygrania jest 100 voucherów, które będzie można wymienić na podwójne wejściówki na mecz:
Jagiellonia Białystok vs. Miedź Legnica
data: 26 sierpnia 2018 roku
godzina: 15:30
miejsce: Stadion Miejski w Białymstoku

Kto ma szanse na wygraną?Jury nagrodzi voucherami osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi. Liczyć się będzie zatem pomysłowość i oryginalność

Rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs końcy się 23 sierpnia o godzinie 23:59. Nagroda (voucher wymienny na bilety) zostanie przesłany do osób wybranych przez jury w wiadomości prywatnej na profil, z którego został dodany zwycięski komentarz. 

Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin promocji dostępny jest pod adresem https://bankomania.pkobp.pl/media_files/a41a8b81-7777-47c3-9e62-75572a9eb2e3.pdf

Komentarze