Kolejna promocja w banku ING. Klienci inwestujący swoje oszczędności przez sześć miesięcy, mogą liczyć na premię. Warto jednak przestrzegać warunki, jakie wymyślił bank. Promocja trwa do 30 września 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

W trakcie trwania promocji należy otworzyć nowy rejestr w funduszach inwestycyjnych. Kolejnym warunkiem jest dokonanie wpłaty w wysokości minimum 200 złotych w ramach nabycia jednostek uczestnictwa w rejestrze. Ponadto bank wymaga złożenia przez Klienta Dyspozycji Regularnego Inwestowania w ramach Rejestru na kwotę wynoszącą minimum 200 złotych.

Pierwsza wpłata powinna zostać dokonana w trakcie trwania promocji, natomiast następne muszą zostać uregulowane maksymalnie do 30 kwietnia 2019 roku.Co można wygrać?


Dzięki promocji można uzyskać premię w wysokości 100 złotych.

Przyznanie nagrodyWypłata premii będzie miała miejsce 16 maja 2019 roku. Pieniądze zasilą wybrany przez Klienta rejestr jednostek funduszku.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: 100 zł za regularne inwestowanie w ING" można przejrzeć na stronie: https://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1114753.

Komentarze