zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „100 zł za założenie EnveloKonta” w EnveloBanku z Money Manią

Za otwarcie rachunku w EnveloBanku i dokonanie kilku transakcji, Money Mania wypłaci 100 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2018 roku lub do wyczerpania puli wniosków, której wartość wynosi 2500.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się na stronie promocji oraz złożyć wniosek o EnveloKonto wraz z dołączoną do niego kartą debetową. Następnie, do 19 października 2018 roku należy podpisać z bankiem umowę w związku za założeniem rachunku. Kolejnym warunkiem jest wykonanie przynajmniej 3 płatności na łączną kwotę 100 złotych do 12 listopada 2018 roku.

O przynaniu premii Uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową do 21 listopada 2018 roku. Wówczas konieczne będzie zalogowanie się na stronie organizatora promocji, w celu uzupełnienia danych, na które zostaną przelane pieniądze. Ten krok powinien zostać wykonany do 28 listopada 2018 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadały wcześniej EnveloKonta, nie złożyły wniosku o jego założenie oraz nie są posiadaczami jakichkolwiek rachunków w Banku Pocztowym.źródło grafiki: moneymania.pl

Co można wygrać?

Do wygrania jest:

- premia w wysokości 100 złotych

Przyznanie nagrody

Pieniądze zostaną przelane na konto uczestnika do 31 listopada 2018 roku.


Regulamin konkursu

Szczegóły "Promocji: „100 zł za założenie EnveloKonta” w EnveloBanku z Money Manią" są dostępne tutaj.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY