zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” w Banku BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas wystartował z kolejną promocją. Tym razem, za złożenie wniosku o kartę kredytową i czynne korzystanie z niej, Klienci mogą zgarnąć voucher o wartości 200 złotych na zakupów w sieci sklepów Ikea. Promocja trwa do 18 listopada 2018 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

 

Aby skorzystać z promocji, należy na stronie promocji zawnioskować o założenie karty kredytowej. Po wpisaniu swoich danych, w ciągu kilku najbliższych dni odezwie się doradca, który pomoże dokończyć aplikowanie o kartę kredytową.


Po uzyskaniu karty kredytowej należy spełnić jeszcze jeden warunek, którym jest dokonanie transakcji kartą na kwotę łączną 2000 złotych w ciągu pierwszych 2 miesięcy.


Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział osoby, która w ciągu ostatniego roku nie posiadała żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas.źródło grafiki: https://www.bgzbnpparibas.pl/klienci-indywidualni

Co można wygrać?

Do wygrania jest:

- voucher do sieci sklepów IKEA o wartości 200 złotych

Przyznanie nagrody

Karta podarunkowa, po spełnieniu warunków, zostanie przesłana Klientowi do 20 lutego 2019 roku.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocja: „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową” w Banku BGŻ BNP Paribas" można pobrać ze strony: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1513843.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY