Promocja: „2,7% na lokacie do 400 000 zł” w Getin Banku

Promocja: „2,7% na lokacie do 400 000 zł” w Getin Banku

author
Patryk Byczek
27 marca 2020

W Getin Banku trwa promocja, w które za założenie lokaty i wpłacanie na nią nowe środki można zgarnąć oprocentowanie wynoszące 2,8%. Lokaty można zakładać do 9 kwietnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział obecni Klienci Getin Banku oraz osoby, które z Getin Bankiem nie są powiązane jakąkolwiek umową.

Jak wziąć udział w promocji?

Warunki wzięcia udziału w promocji są bardzo proste. Wystarczy, że osoba zainteresowana promocją złoży internetowy wniosek o Lokatę na Nowe Środki i wpłaci nowe środki będące nadwyżką nad saldo z dnia 18 marca 2020 roku. W najlepszej sytuacji są osoby, które tego dnia nie miały jakiegokolwiek produktu w Getin Banku. Tacy Klienci muszą wpłacić po prostu sumę powyżej 500 złotych. Wniosek o lokatę jest ważny 7 dni i należy go złożyć do 9 kwietnia 2020 roku.

Minimalna kwota biorąca udział w promocji: 500 złotych.
Maksymalna kwota biorąca udział w promocji: 400 000 złotych.
Czas trwania lokaty: 2 miesiące (2,7%), 3 miesiące (2,3%), 6 miesięcy (1,4%), 12 miesięcy (1,4%).
Maksymalna ilość lokat: 3.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Getin Bank sesje Elixir

Getin Bank – infolinia

Getin Bank – kod SWIFT

[/sekcja-szara-logo]

źródło grafiki: Getin Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji i spełniające założone w jej regulaminie warunki mogą liczyć na oprocentowanie w skali roku wynoszące 2,7%.

Przyznanie nagrody

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od momentu wpłacenia nowych środków będących nadpłatą salda z dnia 18 marca 2020 roku. Maksymalna kwota objęta oprocentowaniem wynoszącym 2,7% to 400 000 złotych.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.getinbank.pl/dokumenty/regulamin-promocji-lokata-na-nowe-srodki-xx-edycja.pdf.


Najlepsze konto w Getin Banku

Konto Proste Zasady. Rachunek ten jest jednym z najkorzystniejszych na rynku finansowym. Prowadzenie Konta Proste Zasady jest całkowicie darmowe, jeżeli w miesiącu poprzednim Klient wykona przynajmniej jedną płatność BLIKiem lub kartą. Jednakże w przypadku niewykonania płatności bezgotówkowej konto kosztuje 8 złotych. Warto również wiedzieć, że opłaty dotyczą wyłącznie Klientów powyżej 26 roku życia. Osoby poniżej tej granicy mają konto w zupełności za darmo. Darmowe jest także posiadanie karty debetowej, płacenie nią oraz wypłacanie i pieniędzy we wszystkich bankomatach i wpłatomatach w Polsce.

Bank nie pobiera również opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowego. Płatności mogą się pojawić jednak w przypadku zbyt częstego wypłacania ulokowanych na koncie pieniędzy. Klienci nie zapłacą też za pierwszy przelew wykonany z rachunku, jednak każdy kolejny kosztuje 9 złotych. Getin oferuje jednak w pełni darmowe przelewy z konta oszczędnościowego na dowolną lokatę.


Getin Bank

Getin Bank powstał w 2004 roku w wyniku połączenia Getin Banku SA z Noble Bankiem SA. Instytucja kieruje swoją ofertę od małych i średnich firm, dużych korporacji, wspólnot mieszkaniowych oraz Klientów indywidualnych. Bank obsługuje może obsługiwać swoich Klientów w ponad 400 oddziałach własnych i franczyzowych oraz poprzez bankowość internetową i mobilną. Ponadto dostępne są równie punkty samoobsługowe Getin Point oraz bardzo wielu pośredników. Z usług Getina korzysta ponad 2 400 000 Klientów. Prezesem zarządu jest Artur Klimczak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Marcin
Marcin
2020-03-31 16:23:35

Dobra promka dla osób, które prosperują większymi sumami

Podobne artykuły

Dobre wyniki społecznego budownictwa czynszowego
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
19 lipca 2019

Dobre wyniki społecznego budownictwa czynszowego

Santander Bank Polska w Międzychodzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Międzychodzie

Bank Pekao w Trzebiatowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2019

Bank Pekao w Trzebiatowie

Alior Bank w Kędzierzynie-Koźlu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Kędzierzynie-Koźlu

PKO BP w Bielsku Podlaskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
31 lipca 2019

PKO BP w Bielsku Podlaskim

Profi Credit w Toruniu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
10 czerwca 2019

Profi Credit w Toruniu

Porównaj