Promocja: „Wrzesień z kartą kredytową Visa” w Banku Millennium

Promocja: „Wrzesień z kartą kredytową Visa” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
03 września 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej oraz spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć łącznie 300 złotych w formie e-kodu do goodie. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Z oferty Banku Millennium mogą korzystać wyłącznie nowi Klienci banku, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które od 1 stycznia 2019 roku do momentu przystąpienia do promocji nie posiadały głównej karty kredytowej wydanej przez Bank Millennium. Ponadto z promocji nie skorzystają Klienci, którzy w tym okresie były w trakcie rezygnacji z karty kredytowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji trzeba zawnioskować o kartę kredytową Millennium Visa Impresja. Najlepiej zrobić to z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej, dlatego przez przystąpieniem do promocji konieczne jest posiadanie dostępu do bankowości Banku Millennium. Wniosek należy założyć do 30 września 2021 roku. Trzeba także pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić przynajmniej 3000 złotych. Pula wniosków promocyjnych wynosi 8000 sztuk.
Zainteresowani promocją musza również wyrazić zgody na otrzymywanie:
– dopasowanych do Klienta informacji handlowych,
– informacji handlowych przez telefon, kanały elektroniczne oraz od firm współpracujących z bankiem.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę, należy w każdym z sześciu następujących kolejno miesięcy kalendarzowych wykonać transakcje BLIKiem lub kartą na łączną kwotę przynajmniej 350 złotych (miesięcznie).
Warto również zaznaczyć, że korzystając z oferty Klienci automatycznie są zwalniani z miesięcznych opłat za obsługę karty kredytowej przez pierwszy rok. Aby nie płacić za kartę wystarczy wykonać nią przynajmniej jedną transakcję w miesiącu.

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają łącznie 300 złotych do goodie w formie e-kodów – jeden kod o wartości 50 złotych miesięcznie.
Przyznanie nagrody
Nagroda w formie e-kodu o wartości 150 złotych trafi do Klientów za pierwsze trzy miesiące spełnienia warunków. Kolejne 150 złotych trafi po kolejnych trzech miesiącach.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1512/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Najlepszym wyborem jest karta Impresja. Dzięki niej można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.
Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.
Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot maksymalnie 50 złotych miesięcznie. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Podróże staną się łatwiejsze dzięki VISA Ready for Transit
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
08 listopada 2019

Podróże staną się łatwiejsze dzięki VISA Ready for Transit

„Pro-Zysk” na liście ostrzeżeń KNF
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
10 sierpnia 2018

„Pro-Zysk” na liście ostrzeżeń KNF

Kredyt online w SMART Banku
Wpisy
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
10 maja 2016

Kredyt online w SMART Banku

NOTUS Finanse – oddział w Zgierzu
Wpisy
author
Patryk Byczek
16 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Zgierzu

Fundusz Pracy – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 lutego 2019

Fundusz Pracy – najważniejsze informacje

Porównaj