Promocja: „50 złotych na start z Curve”

Promocja: „50 złotych na start z Curve”

author
Patryk Byczek
23 lutego 2020

Korzystając z aplikacji mobilnej Curve można nie martwić się o posiadane karty deblowe lub kredytowe. Użytkownicy korzystają wyłącznie z nakładki na wybraną kartę, dzięki czemu wszystkie posiadane fizycznie karty są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo na start można zgarnąć 50 złotych oraz moneyback 1% w trzech wybranych sklepach. Sprawdź szczegóły.

Czym jest Curve?

Curve jest aplikacją mobilną powiązaną z kartą płatniczą, która działa jako tak zwana nakładka na posiadane przez daną osobę karty. W aplikacji Curve należy dodać swoją kartę debetową lub kredytową, a przy płatności wskazać, którą chcemy zapłacić. Transakcja dokonywana jest jednak kartą, którą wydało Curve, a nie prywatną kartą posiadacza aplikacji. To rozwiazanie sprawia, że nie trzeba nosić przy sobie wszystkich posiadanych kart.

Zalety Curve

Jeżeli komukolwiek zdarzy się zgubić portfel to nie należy się obawiać utraty wszystkich kart, ponieważ tracimy wyłącznie jedną kartę (Curve), którą natychmiast można zablokować z poziomu aplikacji mobilnej. Reszta posiadanych kart jest bezpieczna w stu procentach.

Drugą zaletą karty Curve jest wskazywanie wydatków daną kartą. Ta opcja jest bardzo korzystna, ponieważ w momencie osiągnięciu ustawionego limitu aplikacja wysyła nam powiadomienie i w prosty sposób można zmienić kartę źródłową. Nie trzeba więc instalować na telefon aplikacji wszystkich banków, w których posiadamy kartę – wystarczy jedna, która wskaże nam wszelkie ważne parametry.

Trzecią zaletą narzędzia jest przekierowywanie transakcji na inną kartę. W ciągu 14 dni od momentu płatności można zmienić kartę, z której chcemy, aby odciągnięto pieniądze. Wówczas dana kwota wróci na kartę transakcji pierwotnej, a z kolejnej ubędą środki. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które biorą udział w promocjach bankowych, ponieważ cofając transakcje w łatwy sposób można obciążyć karty promocyjne i tym samym spełnić wymagane warunki danej promocji.

Curve z Apple Pay

Curve wspierało wyłącznie Google Pay. W ostatnich tygodniach aplikacja jest również kompatybilna z Apple Pay. Dzięki temu za pomocą Apple Pay można płacić kartą, której bank nie wspiera tej technologii. Wystarczy dodać narzędzie do aplikacji Curve i swobodnie opłacać wszelkie transakcje.

50 złotych na start

Jak wiadomo, Curve jest bardzo przydatną aplikacją, na której dodatkowo można trochę zarobić. Z serwisu artykułu LiveSmarter wynika, że podczas rejestracji karty należy podać specjalny KARTA, aby zdobyć 50 złotych na start. Premia powinna pojawić się na karcie Użytkownika w ciągu 10 godzin od wykonania pierwszej transakcji w aplikacji Curve.

Dodatkowy cashback

Nowi Klienci aplikacji Curve mogą skorzystać także z moneybacku wynoszącego 1% po transakcjach wykonanych kartą w trzech dowolnie wybranych sklepach. Ten etap promocyjny trwa przez 90 dni. Klienci mogą wybrać takie sklepy jak:

– Ikea,
– Lidl,
– Carrefour,
– Auchan,
– Amazon.

Przesyłaj pieniądze za pomocą Curve Send

Nowością dodaną do aplikacji Curve jest rozwiązanie Curve Send pozwalające w bardzo prosty sposób na przesyłanie pieniędzy swoim znajomym. Pieniądze pobierają się z wybranej przez Użytkownika kartę i trafiają do odbiorcy na Curve Cash – kartę wirtualną. Pieniądze na Curve Cash można wykorzystać podczas dowolnie wybranej transakcji.

Warto jednak mieć na uwadze, że środki Curve Cash są liczone w funtach, dlatego też przelewy w jakiejkolwiek innej walucie będą automatycznie przewalutowane po średnim kursie. To właśnie dlatego Curve to bardzo atrakcyjne rozwiązanie podczas płatności zagranicznych, na których w niektórych bankach Klienci straciliby na prowizji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Manifest Związku Banków Polskich na nową kadencję PE
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
18 maja 2019

Manifest Związku Banków Polskich na nową kadencję PE

Filmy dla 100 tys. widzów dzięki markom Provident i AXA
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
05 września 2019

Filmy dla 100 tys. widzów dzięki markom Provident i AXA

Promocja: „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas”
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
16 września 2018

Promocja: „Aktywni z bankiem BGŻ BNP Paribas”

Kredyt konsolidacyjny Zawiercie
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Zawiercie

Jak zrezygnować z CDA Premium?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
13 lipca 2020

Jak zrezygnować z CDA Premium?

Porównaj