Promocja: „700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes” w Banku Millennium

Promocja: „700 zł w letniej promocji Konta Mój Biznes” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
06 lipca 2021

W Banku Millennium trwa promocja, w ramach której w zamian za otworzenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci firmowi mogą zgarnąć nawet 700 złotych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Z oferty przygotowanej przez Bank Millennium mogą skorzystać osoby, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy nie były stroną umowy o jakikolwiek produkt dla firm z oferty:
– Banku Millennium,
– Millennium Dom Maklerski,
– Millennium Leasing,
– Millennium TFI.
Ponadto z oferty nie skorzystają również osoby, które otworzyły promocyjne Konto 360, a następnie je zamknęły. W przypadku, gdy Klient w dalszym ciagu posiada otworzony rachunek, może brać udział w ofercie. Dodatkowo trzeba być prywatnym Klientem Banku Millennium, czyli posiadać konto osobiste. Wszystko dlatego, że wniosek o Konto Mój Biznes można było złożyć wyłącznie z poziomu serwisu internetowego Banku lub aplikacji mobilnej.

Jak wziąć udział w promocji?

Chcąc wziąć udział w ofercie należy wyrazić zgodę na:
– otrzymywanie informacji handlowych metodami telefonicznymi i elektronicznymi,
– przetwarzanie danych kontaktowych przez bank w celu przekazywania informacji dla współpracujących firm.
W następnym kroku trzeba zawnioskować o Konto Mój Biznes z poziomu specjalnie przygotowanej strony promocji. Wniosek o konto należy złożyć do 3031 sierpnia 2021 roku. Pula promocyjnych kont wynosi 3000 sztuk.

Jak zdobyć nagrodę

Pierwsze 400 złotych trafi do Klientów za spełnienie poniższych warunków w sierpniu, wrześniu i październiku:
– zapewnienie wpływów na kwotę przynajmniej 1000 złotych,
– wykonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 złotych lub wykonanie płatności kartą na kwotę minimum 500 złotych.
Ostatnie 300 złotych Klienci zgarną za zawarcie z Bankiem Millennium umowy najmu terminalu płatniczego PayTel. W tym samym warunku należy zapewnić wpływy na rachunek w wysokości 1000 złotych z tytułu rozliczenia transakcji płatniczych – należy tego dokonać do 30 września 2021 roku. Pożyczka 700 zł – sprawdź najlepsze oferty.


Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w promocji Klienci mogą zgarnąć do 700 złotych.
Przyznanie nagrody
Premia trafi do Klientów do 31 grudnia 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/1477/latest.


Konto Mój Biznes – koszt

Klienci za prowadzenie konta nie zapłacą ani złotówki pod warunkiem, że zapewnią zewnętrzne wpływy na konto w wysokości 100 złotych lub wykonają przynajmniej jeden przelew miesięcznie do Urzędu Skarbowego lub ZUS. W przeciwnym razie opłata za konto wynosi 15 złotych miesięcznie.
Karta debetowa dodana do konta będzie darmowa pod warunkiem, że Klient wykona nią płatności o wartości 300 złotych miesięcznie. W przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 7 złotych miesięcznie.
Warto również dodać, że bank daje Klientowi pakiet dwudziestu darmowych przelewów. Każdy kolejny będzie kosztował złotówkę.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Tarnowskich Górach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 lipca 2019

Alior Bank w Tarnowskich Górach

W Warszawie brakuje środków na 500 plus?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
02 października 2019

W Warszawie brakuje środków na 500 plus?

Kredyt hipoteczny Wejherowo
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2017

Kredyt hipoteczny Wejherowo

Alior Bank w Bytomiu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
30 czerwca 2019

Alior Bank w Bytomiu

Bank Pekao we Wschowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Bank Pekao we Wschowie

Porównaj