Promocja: „Bankowo rowerowo” w BNP Paribas

Promocja: „Bankowo rowerowo” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
23 czerwca 2021

W BNP Paribas trwa kolejna promocja na start, w której Klienci w zamian za spełnienie kilka bardzo prostych warunków mogą zgarnąć 200 złotych premii. Dodatkowo jest szansa na zgarnięcie nagrody konkursowej. Promocja trwa do 16 lipca. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

mBank kieruje przygotowaną ofertę wyłącznie do nowych Klientó, czyli zgodnie z regulaminem do osób, które nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego oraz oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów jest dozwolone.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby spełniające powyższe warunki muszą w kolejnym kroku założyć promocyjne eKonto osobiste z kartą debetową. Należy również pamiętać, że w trakcie wnioskowania trzeba  wyrazić zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej. Ten warunek musi być spełniony, żeby możliwe było organizatorowi informacje o spełnieniu warunków promocji.

Wniosek o eKonto osobiste Klienci muszą złożyć do 8 lutego 2022 roku, natomiast umowę o konto należy zawrzeć w ciągu 30 dni, licząc od momentu zawnioskowania.

Jak otrzymać nagrody?

Pierwsze 50 złotych trafi do Klientów w zamian za otworzenie konta metodą “na selfie” lub przez e-dowód. Dodatkowo przy tej premii należy również dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą lub BLIKiem (warunek należy spełnić do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenie rachunku.

Kolejna nagroda w wysokości 100 złotych trafi do Klientów w zamian za:

– zapewnienie wpływów na rachunek w wysokości 1000 złotych (w ciągu 7 dni od momentu otworzenia rachunku),
– wykonanie przynajmniej 8 transakcji kartą lub BLIKiem.

Kolejne dwie nagrody po 50 złotych trafią do Klientów, którzy powtórzą powyższe czynności w kolejnych dwóch miesiącach kalendarzowych.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 250 złotych premii na start.

Przyznanie nagrody

Każda premia trafi na konto Klienta do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-osobiste-plus-premia-edycja-ii-30-06-2022.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez zaświadczeń Głogów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
06 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Głogów

Wideoweryfikacja tożsamości przy zakładaniu konta w ING
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
14 września 2019

Wideoweryfikacja tożsamości przy zakładaniu konta w ING

PKO BP w Ścinawie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
19 października 2019

PKO BP w Ścinawie

Ilu jest milionerów w Polsce?
Ekonomia
author
Patryk Byczek
18 lipca 2018

Ilu jest milionerów w Polsce?

Kredyt konsolidacyjny Czeladź
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
16 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Czeladź

PKO BP w Szamotułach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
08 września 2019

PKO BP w Szamotułach

Porównaj