Promocja: „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”

Promocja: „Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową”

author
Patryk Byczek
06 lutego 2019

Promocja,  której w zamian za założenie karty mamBONUS BGŻ BNP Paribas Klienci banku mogą zgarnąć bony o łącznej wartości do wykorzystania w serwisie Allegro. Oferta trwa do 31 marca 2019 roku lub osiągnięcia 4000 Uczestników.

Kto może wziąć udział?

Bank BGŻ BNP Paribas kieruje promocję do osób, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadały jakiejkolwiek umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Inne produkty nie wykluczają z uczestnictwa z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Uczestnik spełnia powyższe warunki należy przejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnił formularz kontaktowy, zaznaczając wszystkie zgody. W ciągu kilkudziesięciu godzin do zainteresowanej osoby powinien zadzwonić Kolsuntant banku. Zadaniem pracownika będzie przeprowadzenie Klienta przez dalszą część weryfikacji i wnioskowania o kartę.

Jeżeli bank przyzna Klientowi kartę nie pozostaje nic innego, jak spełnienie reszty warunków promocji kierujących Klienta do otrzymania nagród.

BGŻ BNP Paribas przyzna voucher o wartości 100 złotych do wykorzystania w serwisie Allegro w zamian za transakcje kartą o łącznej wartości 1000 złotych. Należy jednak pamiętać, że miesiąc płatności obowiązuje w miesiącu następującym po miesiącu założenia karty kredytowej.

Przykładowo, jeżeli Klient wyrobi kartę w marcu, to płatności na łączną kwotę tysiąc złotych powinny być widoczne w okresie od kwietnia do lipca. Wówczas za każdy z tych miesięcy Klient otrzyma voucher do Allegro o wartości 100 złotych.

Bank podaje również, że do płatności nie zaliczają się płatności: „polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]”.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Co można otrzymać?

Klienci, którzy spełnią warunki promocji w danym miesiącu mogą zgarnąć vouchery o wartości 100 złotych. Ilość bonów uzależniona jest od liczby miesięcy, w których Klient spełni wymagane warunki. Maksymalnie można zgarnąć aż 400 złotych w formie bonów do wykorzystania w serwisie Allegro.

Przyznanie nagrody

Należy pamiętać, że aby odebrać nagrodę wymagana jest rejestracja na stronie www.mambonus.pl w ciągu dwóch miesięcy momentu jej udostępnienia.

Nagroda pojawi się na stronie w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu zakończenia każdego miesiąca, za który bank przyzna Uczestnikowi nagrodę.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1516076.


Karta mamBONUS – koszt

Najwyższy koszt karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas sięga nawet 72 złotych rocznie. Bank jednak pozwala Klientom na wyzerowanie kosztów w pierwszym miesiącu korzystania z karty. Należy skorzystać z promocji zwalniającej z opłat i wydać minimum 500 złotych w ciągu pierwszych dwóch okresów rozliczeniowych Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy wiąże się z poniesieniem kosztów w wysokości 25 złotych.


BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmieni swoją nazwę na BNP Paribas Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Paweł K
Paweł K
2019-02-07 13:04:03

Kredytówke w BGZ już miałem i wchodze w to ponownie. Generalnie polecam nie było żadnych niespodzianek. Mozna zgarnąc dodatkowe 75 pln przy poleceniu siebie https://polecamsiebie.pl/offer/karta-kredytowa-mambonus-bgz-bnp-paribas-400-zl-na-zakupy-allegro-

Podobne artykuły

PKO BP sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
Aleksandra Gościnna
30 grudnia 2022

PKO BP sesje przychodzące i wychodzące

Konferencja FinAdTech 2019
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
17 sierpnia 2019

Konferencja FinAdTech 2019

“Pożyczka negocjowana” w Alior Banku
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
27 lipca 2019

“Pożyczka negocjowana” w Alior Banku

WHO ostrzega: płacenie zbliżeniowe bezpieczniejsze od gotówki
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 marca 2020

WHO ostrzega: płacenie zbliżeniowe bezpieczniejsze od gotówki

BNP Paribas oddziały w Goleniowie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Goleniowie

Porównaj