Promocja: „Dostęp do Prenumeraty Wyborcza.pl Premium z kartą Citi Simplicity” w Citibanku

Promocja: „Dostęp do Prenumeraty Wyborcza.pl Premium z kartą Citi Simplicity” w Citibanku

author
Patryk Byczek
14 stycznia 2021

Citibank wystartował z kolejną promocją, w której w zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć ciekawą nagrodę. Promocja trwa do 15 lutego 2021 roku. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

Citi Handlowy kieruje niniejszą promocję do nowych Klientów bank, czyli osób nieposiadających żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2019 roku. Co ważne, posiadanie innych produktów instytucji nie wyklucza z promocji. Bank stawia ponadto warunki dotyczące wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Zainteresowani spełniają powyższe warunki, w następnym kroki powinni wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Wniosek trzeba złożyć maksymalnie do 15 lutego 2021 roku. Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania Klienci muszą udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrodę oferowaną przez Citibank, Klienci muszą:

– zalogować się do bankowości elektronicznej Citibanku,
– wykonać płatności bezgotówkowe kartą kredytową Citi Simplicity na kwotę przynajmniej 1500 złotych.

Bank informuje, że pierwszy warunek trzeba spełnić do końca miesiąca kalendarzowego, który następuje po miesiącu podpisania umowy. Z kolei drugi warunek trzeba spełnić do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji darmowy, dwuletni dostęp do Prenumeraty Wyborcza.pl o wartości 600 złotych.

Przyznanie nagrody

Klienci Banku zostaną poinformowani o zdobyciu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-ubf300-wyborcza-buco-27-11-20.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Poczesnej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Poczesnej sesje przychodzące i wychodzące

50 zł za otwarcie konta w BZ WBK
Wpisy
author
Aneta Jankowska
28 stycznia 2017

50 zł za otwarcie konta w BZ WBK

Lombardy w Żorach
Lombardy
author
Patryk Byczek
05 stycznia 2023

Lombardy w Żorach

Ile wydamy na Święta Bożego Narodzenia ?
Blog
author
Dominika Sobieraj
06 listopada 2017

Ile wydamy na Święta Bożego Narodzenia ?

Kredyt hipoteczny Kołobrzeg
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 czerwca 2017

Kredyt hipoteczny Kołobrzeg

Kredyt gotówkowy Wyszków
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Wyszków

Porównaj