Promocja: “eKonto z premią – edycja IX” w mBanku

Promocja: “eKonto z premią – edycja IX” w mBanku

author
Patryk Byczek
29 maja 2020

W mBanku trwa promocja, w której za otworzenie eKonta wraz z kartą debetową oraz spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 140 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W ósmej edycji promocji przygotowanej po raz kolejny przez mBank mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie kart kredytowych, czy rachunków firmowych nie wyklucza z oferty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki to muszą następnie złożyć wniosek na stronie promocji o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Trzeba pamietać również o zaakceptowaniu oświadczeń widniejących w części “X. Oświadczenia”. Wniosek o eKonto osobiste należy złożyć maksymalnie do 30 września 2020 roku.

Jak otrzymać nagrody?

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 złotych można zgarnąć za:

– zapewnienie przelewu na własne konto w wysokości 1000 złotych w ciągu 7 dni od momentu otworzenia konta,
– wykonanie pięciu płatności bezgotówkowych do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzono konto.

Drugą nagrodę w wysokości 40 złotych Klienci otrzymają za powtórzenie powyższych czynności w drugim miesiącu kalendarzowym od momentu otworzenia konta.

Dodatkowa promocja

Klienci Banku mogą skorzystać z promocji pobocznej. mBank oferuje 2,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele dla kwoty do 20 000 złotych. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zwiększanie salda konta o 100 złotych miesięcznie. Podwyższone oprocentowanie trwa do końca sierpnia bieżącego roku.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie 140 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaca premię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-ix-edycja-31-01-2021.pdf


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Gorlicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 czerwca 2019

Alior Bank w Gorlicach

Lokata Happy – 5% w skali roku
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
14 lipca 2014

Lokata Happy – 5% w skali roku

Pensja w Polsce wzrośnie szybciej niż w Niemczech
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
26 lutego 2019

Pensja w Polsce wzrośnie szybciej niż w Niemczech

Kredyt samochodowy Piekary Śląskie
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 listopada 2017

Kredyt samochodowy Piekary Śląskie

Kredyt gotówkowy Chrzanów
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Chrzanów

Kasa Stefczyka Goleniów
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 października 2020

Kasa Stefczyka Goleniów

Porównaj