Promocja: “eKonto z premią – edycja IX” w mBanku

Promocja: “eKonto z premią – edycja IX” w mBanku

author
29 maja 2020

W mBanku trwa promocja, w której za otworzenie eKonta wraz z kartą debetową oraz spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 140 złotych premii. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W ósmej edycji promocji przygotowanej po raz kolejny przez mBank mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie kart kredytowych, czy rachunków firmowych nie wyklucza z oferty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki to muszą następnie złożyć wniosek na stronie promocji o eKonto osobiste wraz z kartą debetową. Trzeba pamietać również o zaakceptowaniu oświadczeń widniejących w części “X. Oświadczenia”. Wniosek o eKonto osobiste należy złożyć maksymalnie do 30 września 2020 roku.

Jak otrzymać nagrody?

Pierwszą nagrodę w wysokości 100 złotych można zgarnąć za:

– zapewnienie przelewu na własne konto w wysokości 1000 złotych w ciągu 7 dni od momentu otworzenia konta,
– wykonanie pięciu płatności bezgotówkowych do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzono konto.

Drugą nagrodę w wysokości 40 złotych Klienci otrzymają za powtórzenie powyższych czynności w drugim miesiącu kalendarzowym od momentu otworzenia konta.

Dodatkowa promocja

Klienci Banku mogą skorzystać z promocji pobocznej. mBank oferuje 2,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele dla kwoty do 20 000 złotych. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zwiększanie salda konta o 100 złotych miesięcznie. Podwyższone oprocentowanie trwa do końca sierpnia bieżącego roku.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie 140 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaca premię do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-ix-edycja-31-01-2021.pdf


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Vivus
Bez kategorii
author
12 stycznia 2020

Vivus

Bon turystyczny dostępny w e-bankowości Banku Millennium
Bez kategorii
author
07 sierpnia 2020

Bon turystyczny dostępny w e-bankowości Banku Millennium

Szybkie pożyczki Police
Pożyczki miasta
author
06 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Police

ING Bank Śląski udostępnia Interfejs API
Bez kategorii
author
11 września 2019

ING Bank Śląski udostępnia Interfejs API

Pekao Leasing z kolejnym kredytem od BGK
Bez kategorii
author
21 września 2020

Pekao Leasing z kolejnym kredytem od BGK