EnveloBank daje możliwość obecnym Klientom możliwość zgarnięcia ciekawych nagród w specjalnie przygotowanej promocji. Firma przygotowała vouchery na 50 złotych do internetowego sklepu Empik.com oraz 1000 złotych do LOT Travel. Promocja trwa do 30 września bieżącego roku.​

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 14.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w Promocji?

Zainteresowani muszą zarejestrować swój udział w promocji na stronie banku. W czasie trwania promocji Klient musi dokonać płatności EnveloKartą na łączną sumę conajmniej 2500 złotych. Należy zaznaczyć, że transakcje muszą zostać dokonywane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) oraz muszą wiązać się z podróżami. Lista kodów MCC dostępna jest tutaj.

Kto może wziąć udział?Z promocji banku mogą skorzystać wyłącznie Klienci instytucji, którzy posiadają aktywne EnveloKonto wraz z kartą debetową. Drugim warunkiem jest nieposiadanie działalności gospodarczej.


Co można wygrać?EnveloBank proponuje swoim Klientom vouchery w wysokości 50 złotych w Empik.com oraz 1000 złotych w LOT Travel. 


Przyznanie nagrody

Klienci o nagrodach zostaną poinformowani za pomocą platformy online banku do 10 listopada bieżącego roku. Do 15 listopada 2018 roku vouchery do LOT Trevel zostaną dostarczone do Zwycięzców przesyłką kurierską, zaś bony do Empik.com zostaną przesłane wiadomością SMS.

Regulamin promocji
 

Pełny regulamin promocji "Promocja: 50 zł do Empiku lub 1000 zł do LOT Travel za płacenie kartą w EnveloBanku” dostępny jest pod adresem https://www.envelobank.pl/pdf/Promocje/regulamin-promocji-podrozuj-z-nami-korzystnie.pdf.

Komentarze