Promocja: „Jeszcze więcej na start” w Citi Handlowy

Promocja: „Jeszcze więcej na start” w Citi Handlowy

author
Patryk Byczek
17 stycznia 2022

W Citibanku trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie karty kredytowej oraz spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć łącznie 600 złotych w formie voucherów do Allegro. Pula wniosków promocyjnych wynosi 500 sztuk, a promocja zostanie zakończona po wyczerpaniu się tej puli. Sprawdzamy szczegóły.

Kto może wziąć udział?

W promocji przygotowanej przez Citi Handlowy mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci instytucji, czyli zgodnie z regulaminem osoby, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały głównej karty kredytowej Citibanku. Oferta ponadto kieruje się również wymaganiami w kwestii wieku, wynagrodzenia i stażu pracy:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Sprawdź kolejną promocję CitiBanku: https://www.zadluzenia.com/promocja-ty-kupujesz-my-zwracamy-do-660-zl-citi-handlowy/

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z oferty należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Podczas wnioskowania Bank poprosi Klienta o udokumentowanie swoich dochodów, lecz ten krok można spełnić nawet 10 dni po dniu złożenia wniosku o kartę. Klienci muszą tutaj udokumentować swoje dochody.

Pula wniosków w promocji wynosi 500 sztuk.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Jak zdobyć nagrody

W pierwszej kolejności Klienci muszą – zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. Ten warunek należy spełnić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Aby zgarnąć pierwsze 200 złotych jako voucher do Allegro należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy wykonać płatności kartą na kwotę minimum 300 złotych.

Kolejne 400 złotych jest rozbite na cztery części. Jeżeli w każdym z czterech kolejnych miesięcy Klient wykona płatności kartą na minimum 300 złotych, otrzyma 100 złotych w formie vouchery do Allegro.

Dla przykładu: jeżeli Klient zawnioskuje o kartę w styczniu to warunki będzie spełniał od lutego do sierpnia.

Co można wygrać?

Klienci, którzy spełnią warunki promocji zgarną voucher do Allegro w wysokości 600 złotych.

Przyznanie nagrody

Klienci o zdobyciu nagrody zostaną poinformowani do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wówczas w ciągu kolejnych 60 dni Klient otrzyma voucher.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/credit-cards/regulamin-oferty-jeszcze-wiecej-na-start.pdf.

Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 9,59% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z karty jest całkowicie darmowe.

Opłaty mogą pojawić się w momencie aktywowanie dodatkowych usług, takich jak CitiPhone, naklejka do płatności zbliżeniowych czy karta dodatkowa. Klienci nie zapłacą jednak za korzystanie z usługi CitiAlerts w wersji Premium, dzięki której powiadomienia o operacjach na karcie przychodzą w wiadomościach SMS.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Twardogórze
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2019

Alior Bank w Twardogórze

Santander Bank Polska w Białymstoku
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
24 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Białymstoku

Ile zarabia funkcjonariusz SOP?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
15 września 2019

Ile zarabia funkcjonariusz SOP?

Płatności natychmiastowe w Krakowskim Banku Spółdzielczym
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
06 października 2019

Płatności natychmiastowe w Krakowskim Banku Spółdzielczym

Credit Agricole w Sopocie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Credit Agricole w Sopocie

Porównaj