mBank wystartował z promocją skierowaną do młodszych Klientów, którzy nie posiadali wcześniej rachunku w instytucji. Młodzi mogą zgarnąć nawet 120 złotych premii. Promocja trwa do 28 listopada 2018 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 31.08.2018
Udostępnij:

Jak wziąć udział w promocji?

Regulamin mówi, że aby wziąć udział w promocji należy być młodym Klientem, który nie posiadał rachunku w mBanku. Następnie do 28 listopada 2018 roku należy złożyć promocyjny wniosek o eKonto m wraz z dołączoną do niego kartę debetową. Kolejnym warunkiem jest wykonanie 5 transakcji w kolejnym miesiącu liczonym od podpisania umowy.

Ponadto należy posiadać aktywny cel oszczędnościowy. Regulamin określa, że aktywny cel oszczędnościowy to rachunek pozwalający na systematyczne oszczędzanie, który będzie powiązany z założonym wcześniej rachunkiem promocyjnym. Ważne jest, żeby saldo eKonta m wynosiło przynajmniej 10 złotych w ostatnim dniu miesiąca.

Te same warunki należy spełnić także w drugim i trzecim miesiącu od momentu złożenia wniosku.

Kto może wziąć udział?


W promocji mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat oraz otworzyły promocyjne eKonto m.
Co można wygrać?


Spełniając warunki promocji można wygrać premię pieniężną o wartości 120 złotych.

Przyznanie nagrody


mBank wypłaca premię podzieloną na trzy miesiące. Za regularne spełnianie tych samych warunków, premie zostaną wypłacone w drugim, trzecim i czwartym miesiącu od momentu złożenia wniosku o konto promocyjne.

Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Promocji: „Karta i odkładanie w Twoim stylu – II edycja” w mBanku" można znaleźć na stonie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-karta-i-odkladanie-w-twoim-stylu-ii-edycja-28-11-2018.pdf.

Komentarze