Promocja: „Kawa z premią” w BNP Paribas

Promocja: „Kawa z premią” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
15 stycznia 2022

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w ramach założenia konta i spełnienia prostych warunków oferty mogą zgarnąć 420 złotych premii. Promocja trwa do 6 lutego 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Bank BNP Paribas zaprasza do udziału w promocji nowych Klientów, czyli osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Klienci, którzy posiadają inne produkty z oferty instytucji mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nowi Klienci banku muszą do 6 lutego 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestrowania się do oferty trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnym krokiem oczywiście jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie i dowolną kartą debetową, a także dostępem do bankowości elektronicznej.

Klient podpisuje umowę o konto poprzez wiadomość SMS, dzięki serwisowi Autenti. Zadaniem kuriera jest jedynie dostarczenie Klientowi karty debetowej. Aktywacja konta następuje w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a tego dokonać do 20 lutego 2022 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Gdy Klienci dobiją do tej granicy, bank uniemożliwi składanie kolejnych wniosków promocyjnych informując o tym na swojej stronie internetowej.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną, czyli 420 złotych, bank podzielił na cztery części. Pierwszą nagrodę, czyli e-kod do sieci Costa Coffee o wartości 20 złotych Klienci zgarną za sam fakt podpisania z BNP Paribas umowy o konto. Kolejną nagrodę, 125 złotych gotówce, Klienci zgarną za spełnienie poniższych warunków w marcu:

uzyskanie wpływów na konto w wysokości 1000 złotych,
– wykonanie płatności kartą na minimum 300 złotych.

Kolejne 125 złotych Klienci zgarną za spełnienie powyższych warunków oraz:

– wykonanie transakcji BLIK na kwotę minumum 200 złotych w kwietniu 2022,
– otrzymanie wpływów w wysokości 1000 złotych w kwietniu 2022.

Ostatnia nagroda, czyli 150 złotych w gotówce trafi do Klientów w zamian za spełnienie powyższych warunków oraz:

– wykonanie płatności kartą na minimum 300 złotych,
– uzyskanie wpływów na konto w wysokości 1000 złotych.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać 420 złotych nagrody.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

BNP Paribas przelewy Elixir

BNP Paribas kod SWIFT

BNP Paribas kontakt

Przyznanie nagrody

Pierwsza nagroda trafi do Klientów do końca marca, druga do końca kwietnia i trzecia do końca maja i czwarta do końca czerwca.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://jesiennyszal.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
02 stycznia 2020

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2020

Komornik Sądowy Piotr Pietrasik
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
23 lutego 2015

Komornik Sądowy Piotr Pietrasik

Bank Pekao we Wronkach
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2019

Bank Pekao we Wronkach

Pożyczki Piaseczno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
21 stycznia 2022

Pożyczki Piaseczno

Porównaj