Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku

Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku

author
Patryk Byczek
23 stycznia 2019

Alior Bank wystartował z piątą edycją promocji, w której na Koncie Mocno Oszczędnościowym Klienci mogą zyskać oprocentowanie w skali roku wynoszące 2,7%. Maksymalna kwota objęta podwyższonym oprocentowaniem to 100 000 złotych. Promocja trwa do 12 marca 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Alior Bank kieruje swoją promocję, tak jak w poprzednich jej edycjach, do nowych i obecnych Klientów. Wówczas należy być posiadaczem lub założyć całkiem nowe, w tym przypadku promocyjne, Konto Mocno Oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać lub złożyć nowy wniosek o promocyjne Konto Mocno Oszczędnościowe. Można tego dokonać w bardzo prosty sposób:

  1. Na stronie promocji przechodzimy do sekcji „Złóż wniosek”.
  2. W trzech krokach wypełniamy dane kontaktowe, dane adresowe oraz dane osobowe.
  3. Potwierdzamy umowę za pośrednictwem kuriera, przelewem lub podczas rozmowy video z Konsultantem Alior Banku.
  4. Wpłacamy nowe środki na konto.

Należy pamiętać, że bank rozumie nowe środki jak nadwyżkę nad saldo w banku z dnia 18 stycznia 2019 roku. W najlepszej sytuacji są zatem osoby, które tego dnia nie posiadały konta w banku lub posiadały na koncie niewielką ilość pieniędzy.

Osoby, które korzystają z poprzedniej edycji promocji będą mogły skorzystać z oprocentowania 2,7%, gdy:

– poprzednia edycja promocji dobiegnie końca,
– spełnią warunek dotyczący nowych środków (nadwyżki nad saldo z dnia 18 stycznia 2019 roku).

Ważną wiadomością jest również to, że Klienci korzystający z promocji nie muszą posiadać konta osobistego – wystarczy tylko rachunek oszczędnościowy.


źródło grafiki: Alior Bank

Co można otrzymać?

Klienci biorący udział w promocji, którzy spełnili warunki zamieszone w regulaminie mogą liczyć na podwyższone oprocentowanie wynoszące 2,7% w skali roku przez okres 4 miesięcy.

Przyznanie nagrody

Wyższe oprocentowanie obowiązuje od momentu pierwszej wpłaty na konto, która będzie jednocześnie nadwyżką nad saldo z dnia 18 stycznia 2019 roku.


Konto Mocno Oszczędnościowe

Konto Mocno Oszczędnościowe to bardzo dobra propozycja Alior Banku skierowana do osób, które chciałyby wpłacić wolne środki i na nich zarobić. Promocyjne oprocentowanie w skali roku dla nowych środków wynosi 2,7%, natomiast dla pozostałych środków 0,89%. Zaletą konta są całkowicie darmowe przelewy online na kotno konto osobiste w Alior Banku oraz wypłaty najmniejszych kwot z konta w każdej chwili. Prowadzenie rachunku, pierwszy przelew Elixir w miesiącu oraz pierwsza wypłata środków w miesiącu w placówce Aliora są darmowe. Następnie należy liczyć się z opłatami:

– 10 złotych za każdy kolejne przelew krajowy w placówce Alior Banku,
– 8 złotych za każdy kolejne przelew krajowy poprzez bankowość internetową,
– 10 złotych za każdą kolejną wypłatę w placówce instytucji.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Mini Ratka w PKO BP
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
19 listopada 2015

Mini Ratka w PKO BP

PKO BP w Reszlu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 września 2019

PKO BP w Reszlu

Kredyt gotówkowy Augustów
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
09 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Augustów

Kredyt na wakacje – ranking
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
16 czerwca 2015

Kredyt na wakacje – ranking

Dofinansowanie na firmę z urzędu pracy
Poradnik
author
Dorota Cholewicka
10 stycznia 2023

Dofinansowanie na firmę z urzędu pracy

Porównaj