Promocja: „Konto plus premia” w BGŻ BNP Paribas

Promocja: „Konto plus premia” w BGŻ BNP Paribas

author
Patryk Byczek
19 marca 2019

BGŻ BNP Paribas wystartował z kolejną promocją, w której za założenie Konta Optymalnego i spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć premię pieniężną w wysokości 200 złotych. Promocja trwa do 7 kwietnia 2019 roku lub do osiągnięcia 1500 wniosków promocyjnych.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci BGŻ BNP Paribas, czyli osoby nieposiadające w przeszłości jakiegokolwiek rachunku osobistego w tymże banku w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Z promocji wykluczone są osoby, które w tym okresie posiadały rachunek w Raiffeisen Polbanku.

Uczestnikiem promocji może być osoba, która:

– jest osobą fizyczną,
– posiada dowód osobisty
– posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
– skończyła 18 lat,
– jest obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak wziąć udział w promocji?

Zainteresowane promocją osoby spełniają powyższe warunki muszą do 7 kwietnia 2019 roku zarejestrować się w promocji poprzez specjalnie przygotowaną stronę. Należy pamiętać, aby zaznaczyć wszystkie zgody. Następnie należy złożyć wniosek o promocyjne Konto Optymalne wraz z dołączoną do niego kartą debetową. Wszystkiego trzeba dokonać z indywidualnie wygenerowanego dla każdego Klienta linku. Podczas wnioskowania konieczne jest wyrażenie zgód, lecz tym razem tylko tych, które wymaga wniosek. Ostatnim etapem jest podpisanie umowy (dostarczonej przez kuriera) do 22 kwietnia 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

Pierwsza nagroda to premia pieniężna w wysokości 50 złotych. Klient otrzyma środki w zamian za za podpisanie umowy o konto oraz aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile do 30 kwietnia 2019 roku.

Druga nagroda to premia pieniężna w wysokości 50 złotych. Klient otrzyma pieniądze za :

– zapewnienie wpływów na konto o łącznej wartości 1000 złotych w maju 2019 roku,
– wykonanie transakcji kartą dołączoną do konta na łączną kwotę wynoszącą przynajmniej 300 złotych w maju 2019 roku.

Na tym etapie wykluczone są przelewy z własnego konta w BGŻ BNP Paribas oraz wpłaty gotówkowe. Najbardziej zalecanym sposobem jest przelanie środków z konta w innym banku.

Trzecia nagroda to premia pieniężna w wysokości 100 złotych. Klienci otrzymają pieniądze za ponowne spełnienie powyższych warunków w czerwcu i lipcu 2019 roku.
źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków ujętych w regulaminie Klienci otrzymają trzy nagrody pieniężne: 50 złotych, 50 złotych oraz 100 złotych. Łączna wartość nagród wynosi zatem 200 złotych.

Przyznanie nagrody

O przyznaniu pierwszej (lub pierwszej i drugiej) nagrody bank poinformuje Zwyciezców do 19 czerwca 2019 roku poprzez wiadomość elektroniczną. Wówczas Klienci będą mieli czas do 25 czerwca 2019 roku na uzupełnienie danych do odbioru nagrody. Bank przekaże premie pieniężne do 30 czerwca 2019 roku.

O przyznaniu drugiej i trzeciej nagrody bank poinformuje dwa miesiące później na takich samych zasadach. Wiadomość informująca trafi na skrzynki mailowe Klientów do 19 sierpnia 2019 roku, a przekazanie nagrody nastąpi do 31 sierpnia 2019 roku. Wówczas podawanie danych nie będzie już konieczne.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://kontopluspremia.bnpprofi.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne

Klienci korzystający z Konta Optymalnego w BGŻ są zwolnieni z opłat za prowadzenie rachunku oraz posiadanie karty debetowej. Bank pobierze natomiast opłatę w wysokości 5 złotych za wypłaty pieniędzy z obcych bankomatów. Wypłaty z bankomatów własnych oraz Planet Cash są całkowicie za darmo.


BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmieni swoją nazwę na BNP Paribas Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BGŻ BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wielkie aktorki – nowa seria monet od NBP
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
12 czerwca 2019

Wielkie aktorki – nowa seria monet od NBP

Nowy wiceprezes Alior Banku
Wpisy
author
Patryk Byczek
23 października 2018

Nowy wiceprezes Alior Banku

Santander Consumer Bank Sokołów Podlaski
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
12 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Sokołów Podlaski

Gang Fajniaków 2020. Ile zapłacimy za maskotki?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
27 sierpnia 2020

Gang Fajniaków 2020. Ile zapłacimy za maskotki?

Kredyt online w Deutsche Banku
Pod Lupą
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
15 listopada 2016

Kredyt online w Deutsche Banku

Czy ZUS może zakwestionować umowę o dzieło?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
28 sierpnia 2019

Czy ZUS może zakwestionować umowę o dzieło?

Porównaj