Promocja: „Lokata Wiosenna 3,5%” w Idea Banku

Promocja: „Lokata Wiosenna 3,5%” w Idea Banku

author
Patryk Byczek
23 kwietnia 2019

Idea Bank wprowadził do swojej oferty Lokatę Wiosenną, której oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku. Klienci mogą założyć lokatę bez spełniania dodatkowych warunków oraz zerwać w dowolnym momencie bez ponoszenia odsetkowych konsekwencji.

Kto może wziąć udział?

Lokatę Wiosenną mogą założyć zarówno obecni, jak i nowi Klienci Idea Banku. Nie jest ważne, czy posiadamy rachunek osobisty, czy nie.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z lokaty należy wyłącznie zalogować się do bankowości internetowej Idea Cloud oraz złożyć wniosek online. Wniosek ważny będzie tylko trzy dni i w tym okresie należy go opłacić.

Jak zdobyć nagrody

Aby skorzystać z oprocentowania wynoszącego 3,5% należy wpłacić na lokatę od 500 do 1 000 000 złotych. Dobrą wiadomością jest to, że liczba Lokat Wiosennych, które można założyć jest nieograniczona. Warto również wiedzieć, że zrywanie lokat nie wiąże się z płaceniem odsetek karnych. Dlatego też bardzo dobrym wyjściem jest założenie kilku lokat, ponieważ w razie potrzeby wyciągniemy jedynie cześć ulokowanych środków.

Nowi Klienci banku, których numer PESEL nie widnieje w bankowej bacie powinni założyć najpierw Lokatę Happy z oprocentowaniem wynoszącym 4% w skali roku. Po jej założeniu Klienci otrzymają dostęp do bankowości internetowej Idea Cloud, czego następstwem będzie możność założenia Lokaty Wiosennej.

Z założeniem lokaty warto się spieszyć, ponieważ zgodnie z polityką banku może zostać ona wycofana w każdym momencie, licząc od 24 kwietnia 2019 roku.

Dodatkowa promocja

Lokata Happy

Z Lokaty Happy mogą skorzystać wyłącznie nowi Klienci Idea Banku. Oznacza to, że w przeszłości nie można było posiadać żadnego produktu Idea Banku, ani nawet złożyć wniosku o jakikolwiek produkt. Reasumując: Idea Bank nie może mieć w swojej bacie numeru PESEL osoby, która chciałaby wziąć udział w lokatowej promocji.

Aby skorzystać z lokaty należy złożyć internetowy wniosek, przygotowany na dedykowanej stronie promocji. Kolejnym krokiem jest opłacenie wniosku w ciągu pięciu dni. Należy szczególnie pamiętać o tym, że we wniosku należy podać identyczne dane jak te, które widniały będą przy przelewie zasilającym lokatę.

Aby oprocentowanie zaczęło obowiazywać na założonej lokacie należy wpłacić na nią nowe środki. Trzeba wiedzieć, że minimalnie na lokacie można ulokować 500, a maksymalnie 20 000 złotych.


źródło grafiki: Idea Bank

Co można otrzymać?

Założenie Lokaty Wiosennej wiąże się z otrzymaniem oprocentowania wynoszącego 3,5% w skali roku dla kwoty do nawet 1 000 000 złotych.

Przyznanie nagrody

Oprocentowanie obowiązywać będzie od momentu wpłaty środków na lokatę.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje na temat okaty znajdziemy na stronie: https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-wiosenna.


źródło grafiki: Idea Bank


Idea Bank

Idea Bank rozpoczął swoją działalność w 1991 roku. Instytucja kieruje swoją ofertę do małych podmiotów gospodarczych: mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Klienci banku mają dostęp do szerokiego pakietu usług produktów kredytowych, inwestycyjnych oraz oszczędnościowych. W zeszłym roku Idea Bank trafił na listę ostrzeżeń publicznych Komisji Nadzoru Finansowego. Prezesem zarządu Idea Banku jest Jerzy Pruski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zmiany w zarządzie Credit Agricole
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Zmiany w zarządzie Credit Agricole

Kredyt hipoteczny Stalowa Wola
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
26 lipca 2017

Kredyt hipoteczny Stalowa Wola

Aasa zwiększa pożyczki do 5000 zł
Wpisy
autor wpisu
Pawel-Zdunski
07 maja 2016

Aasa zwiększa pożyczki do 5000 zł

Jak założyć Profil Zaufany w PKO BP?
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
22 kwietnia 2019

Jak założyć Profil Zaufany w PKO BP?

Program Energia Plus? Dopłaty do rachunków za prąd
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
12 października 2018

Program Energia Plus? Dopłaty do rachunków za prąd

BNP Paribas oddziały w Zwoleniu
Oddziały
author
Patryk Byczek
25 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Zwoleniu

Porównaj