Promocja: „Lubię to polecam – IX edycja” w Banku Millennium

Promocja: „Lubię to polecam – IX edycja” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
09 października 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Banku Millennium trwa promocja, w której w zamian za założenie konta z polecenia nowi klienci mogą zgarnąć jedną z kilku fajnych nagród. Promocja trwa do 29 kwietnia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Bank Millennium kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów. Zgodnie z regulaminem nowym Klientem jest osoba, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie podpisywała z instytucją żadnej umowy. Dotyczy to także pełnomocników i przedstawicieli ustawowych. Ponadto w promocji nie mogą wziąć udziału osoby:
– posiadające jednostki uczestnictwa w Millennium TFI,
– biorące udział w programie poleceń w przeszłości.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy do 29 kwietnia 2022 roku otworzyć Konto 360°, w odpowiednią rubrykę wpisując kod polecający obecnego już Klienta Banku Millennium.
Klienci mogą stworzyć swój własny kod w bankowości internetowej, wcześniej jednak należy zaakceptować postanowienia programu. Bank Millennium wymaga od polecającego i poleconego wyrażenia zgód na otrzymywanie informacji marketingowych.

Jak zdobyć nagrodę

Warunki promocji nie zmieniły się względem poprzednich edycji. Klienci muszą wydać 360 złotych na zakupy w sklepach fizycznych lub internetowych przy użyciu BLIKa lub karty. Klienci muszą spełnić warunki w ciągu 30 dni od momentu otworzenia Konta.

źródło grafiki: Bank Millennium

Co można otrzymać?

Po spełnieniu warunków Klienci będą mogli wybrać jedną z poniższych nagród:
– 4 kody, które można wymienić na bilety do sieci kin Helios (2D/3D) lub Multikino (2D),
– bon podarunkowy warty 80 złotych do wykorzystania w sklepie empik.com,
– karta upominkowa warta 80 złotych do wykorzystania w sklepie zalando.pl,
– eKarta podarunkowa warta 100 złotych do wykorzystania w aplikacji goodie,
– lokatę „lubię to polecam” z oprocentowaniem 2% aktywną przez 3 miesiące (od 500 do 25 000 złotych).

Przyznanie nagrody

Po otrzymaniu wybranej nagrody Klient ma 60 dni na jej wykorzystanie. Po przekroczeniu terminu ważności nagroda przepada.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/600/latest.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt ekologiczny – na czym polega?

Wprowadzane obecnie kredyty ekologiczne są już dostępne w ofertach wielu instytucji bankowych. Kredyt ekologiczny jest produktem, który pozwoli na oszczędność środków, ale także ma przyczynić się do ochrony środowiska. Dzięki niskim kosztom utrzymania rozwiązań ekologicznych kredyt ten może być wysoce opłacalny. Sprawdźmy czym dokładnie jest kredyt ekologiczny, jakie warunki należy spełnić aby go otrzymać, a także czy warto zaciągać to zobowiązanie finansowe.

author
Julia Wierciło
24 lipca 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Renta dożywotnia – na czym polega?

Skorzystać z renty dożywotniej to jak sprzedać mieszkanie i jednocześnie nie pozbawiać się prawa do mieszkania w nim. Sprawdź, na czym polega renta dożywotnia i kto może ją otrzymać – szczegóły w naszym dzisiejszym artykule.

author
Halszka Gronek
06 marca 2020
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Alior Bank w Ząbkowicach Śląskich

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Ząbkowicach Śląskich – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
22 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Sopot najbardziej luksusowym miejscem dla Polaków

Deutsche Bank przeprowadził sondaż, w którym zapytał Polaków o najbardziej luksusowe miejsca. Wśród wymienianych lokalizacji, znalazły się także te z Polski.

author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kruk przejmie Wonga.pl?

Z informacji dostępnych w sieci dowiadujemy się, że firma windykacyjna Kruk podpisała z Wonga Worldwide Limited z siedzibą w Manchesterze list intencyjny. Dokument dotyczy zakupu wszystkich udziałów w polskiej Wonga.pl.

author
Aneta Jankowska
16 marca 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Santander Bank Polska w Świdniku

Santander Bank Polska jest drugim największym bankiem detalicznym w naszym kraju. Jeden z oddziałów banku zlokalizowany jest w Świdniku. Sprawdź dane kontaktowe do placówki i jej ofertę.

author
Dominika Byczek
08 października 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj