Promocja: „Majówkowa promocja” w Banku Millennium

Promocja: „Majówkowa promocja” w Banku Millennium

author
Patryk Byczek
05 maja 2019

Majówkowa promocja w Banku Millennium to okazja dla Klientów, którzy mogą zgarnąć 200 złotych premii za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków. Należy się spieszyć, ponieważ ilość wniosków jest ograniczona. Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji Banku Millennium mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały którejkolwiek z kart kredytowych oferowanych przez Bank Millennium. Z promocji wykluczone są również osoby, które do wskazanego powyżej dnia były w trakcie rezygnacji z karty tego typu.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy złożyć wniosek o jedną z kart, które w swojej ofercie posiada Bank Millennium:

– Millennium Visa Impresja,
– Millennium Visa Alfa,
– Millennium Visa Gold,
– Millennium MasterCard Impresja,
– Millennium MasterCard Gold.

Wnioskować można z poziomu bankowości mobilnej lub internetowej Banku Millennium. W praktyce oznacza to, że Uczestnicy promocji powinni być posiadaczami konta osobistego w banku. Należy pamiętać, że limit na karcie kredytowej musi wynosić 3000 złotych.

Zawnioskować trzeba do 31 maja 2019 roku i zmieścić się w puli 3000 wniosków, ponieważ tylko tyle przewiduje regulamin promocji.

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć premię należy do końca czerwca, lipca oraz sierpnia wykonać transakcje kartą lub BLIKiem na kwotę wynoszącą minimum 300 złotych (w każdym z wymienionych wyżej miesięcy).

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w tej promocji Klienci otrzymają premię pieniężną w gotówce w wysokości 200 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank przeleje pieniądze na konto Klienta najpóźniej do 16 lipca 2019 roku. Jednakże do tego czasu należy być posiadaczem założonego w promocji konta oraz nie wolno cofać zgód marketingowych.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/932/latest.


Karta kredytowa – którą wybrać

Mimo, że w promocji można wybrać dowolną kartę, najlepszym wyborem jest karta Alfa Lub Impresja. Wybór pada na te dwie karty, ponieważ dzięki nim można zyskać moneyback w wysokości 5% od transakcji w wybranych punktach usługowych.

Karta Impresja pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Empik, Travel Planet, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldinini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiassia, PennyBlack, Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home, Uterque.

Karta Alfa pozwala na uzyskanie zwrotu w: Apart, Sephora, Leroy Merlin, GO Sport, Inter Cars ,Empik ,Cinema City, Travel Planet.

Dzięki ofercie moneyback roczny zwrot wynosi nawet 760 złotych. Warto również dodać, że udział w promocji automatycznie zwalnia Klienta z opłat za kartę przez pierwszych dwanaście miesięcy. Jedynym warunkiem jest wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej kartą na dowolną kwotę.


Najpopularniejsze konta Banku Millennium

Konto 360° Junior

Konta 360° Junior jest kontem darmowym w kwestii jego prowadzenia oraz przelewów internetowych. Jednakże, aby nie ponosić jakichkolwiek kosztów za posiadanie karty oraz wypłaty z bankomatów na terenie całej polski należy dokonać jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu. W innym przypadku koszt karty wynosi 4 złote, natomiast wypłaty z bankomatów maksymalnie 5 złotych.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rynek dóbr luksusowych w Polsce
Blog
author
Aneta Jankowska
01 stycznia 2019

Rynek dóbr luksusowych w Polsce

Komitet Stabilności Finansowej – czym się zajmuje?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
22 listopada 2018

Komitet Stabilności Finansowej – czym się zajmuje?

Kasa Stefczyka Międzyrzecz
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 października 2020

Kasa Stefczyka Międzyrzecz

Credit Agricole w Limanowej
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Credit Agricole w Limanowej

Bank Pekao z nową ofertą inwestycyjną
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
11 marca 2021

Bank Pekao z nową ofertą inwestycyjną

PKO BP w Mińsku Mazowieckim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 sierpnia 2019

PKO BP w Mińsku Mazowieckim

Porównaj