Promocja: „mKonto Intensive z premią – edycja II” w mBanku

Promocja: „mKonto Intensive z premią – edycja II” w mBanku

author
Patryk Byczek
14 lutego 2020

w mBanku trwa druga edycja promocji mKonta Intensive, skierowanej do bardziej zamożnych Klientów, w której za założenie rachunku i spełnienie prostych warunków można otrzymać 300 złotych premii. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji przygotowanej przez mBank udział mogą wziąć tylko nowi Klienci banku, czyli osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały jakiegokolwiek rachunku osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Regulamin ponadto bardzo szczegółowo wskazuje numery rachunków: 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy w pierwszej kolejności, do 31 marca 2020 roku, złożyć wniosek o mKonto Intensive i kartę debetową na dedykowanej stronie promocji. Kolejnym krokiem będzie zaakceptowanie oświadczenia oraz podpisanie z bankiem umowy o produkty.

Jak otrzymać nagrody?

Pierwszą część premii w wysokości 200 złotych mBank przyzna Klientom w zamian za:

wykonanie pięciu transakcji kartą lub BLIKiem do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient podpisał umowę,

zapewnienie wpływów w wysokości minimum 7000 złotych w ciągu siedmiu dni od momentu otworzenia konta.

Druga część premii w wysokości 100 złotych trafi do Klientów w zamian za powtórzenie warunków z pierwszej części premii w drugim miesiącu kalendarzowym po otworzeniu konta.

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć do 300 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Pierwszą część nagrody (200 złotych) mBank przeleje Klientowi do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient musiał spełnić warunki pierwszej premii.

Druga część nagrody trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient był zobowiązany do spełnienia warunków regulaminu promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konto/mkonto-intensive-z-premia-ii-edycja-do-31-03-2020.pdf.

eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mKonto Intensive

mKonto Intensive jest rachunkiem skierowanym do najbardziej zamożnych Klientów banku, którzy podczas standardowego użytkowania zapłacą za prowadzenie rachunku 49,50 zł. Opłaty można uniknąć pod warunkiem, że Klient zapewni wpływy na rachunek o łącznej wysokości 7000 złotych. Bank nie pobiera także opłaty w przypadku, gdy Klient posiada minimum 100 000 aktywów lub suma obrotów na eMaklerze wynosi 100 000 złotych.

Karta debetowa dodawana do konta to MasterCard Intensive, która jest darmowa. Darmowe są także wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą, chociaż wypłacając pieniądze poza Polską należy mieć na uwadze koszt niekorzystnego przewalutowania. Dlatego też w tym przypadku warto zaopatrzyć się w kartę Visa Świat Intensive.

Visa Świat Intensive

Oprócz premii pieniężnej uczestnicy promocji zyskują zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy – pod warunkiem, że wykonamy min. 5 transakcji kartą w każdym miesiącu (oraz kartę zamówiliśmy we wniosku o konto).

Po tym okresie karta Visa Świat Intensive będzie nas kosztować 10 zł miesięcznie (o ile z niej nie zrezygnujemy), jednak pozwala na bezprowizyjne płatności oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Nawet po zakończeniu promocji wydawanie 10 zł miesięcznie może mieć sens, o ile regularnie podróżujemy / płacimy za granicą


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Oblicz zdolność kredytową z mBankiem
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
30 marca 2016

Oblicz zdolność kredytową z mBankiem

Santander Bank Polska w Błoniach
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Błoniach

Obligacje skarbowe 500+
Świadczenia socjalne
author
Dominika Sobieraj
21 czerwca 2018

Obligacje skarbowe 500+

Santander Consumer Bank Zgierz
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
01 lipca 2021

Santander Consumer Bank Zgierz

Kredyt gotówkowy Bieruń
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
12 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Bieruń

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 września 2021

ING Bank Śląski partnerem projektu „Inwestor bez granic”

Porównaj