Promocja: „Nawet 200zł z CitiKontem – edycja III” w Citi Handlowy

Promocja: „Nawet 200zł z CitiKontem – edycja III” w Citi Handlowy

author
Patryk Byczek
07 grudnia 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Citibanku trwa kolejna, trzecia już edycja promocji Citikonta, w której w zamian za założenie rachunku oraz spełnienie warunków promocji, nowi Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii oraz dwa kody na darmowe nadanie przesyłek w InPost. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Z proponowanej przez Citi Handlowy oferty promocyjnej mogą skorzystać nowi Klienci instytucji, czyli według regulaminu osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały żadnego konta osobistego w Citibank . Inne produkty oraz ich posiadanie nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci, którzy chcą wziąć udział w promocji muszą wejść na stronę promocji i złożyć wniosek o CitiKonto razem z kartą debetową, ponieważ ułatwi ona spełnianie warunków promocji. Bank podaje, że o konto należy zawnioskować do 28 lutego 2022 roku. Również do tego czasu Klienci muszą podpisać z bankiem umowę o konto. Wnioskować o konto można całkowicie przez Internet, za pomocą biometrii.

Pula wniosków promocyjnych wynosi 3000 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody

Klienci mogą zgarnąć w promocji dwa kody pozwalające na darmowe nadawanie przesyłek za pośrednictwem firmy InPost przez stronę szybkie nadania.pl oraz łącznie 200 złotych w gotówce. Aby otrzymać pierwszą nagrodę, czyli kody do InPost, należy po prostu podpisać z bankiem umowę o konto oraz wyrazić zgody marketingowe.

Premię gotówkową Citibank podzielił na cztery równe części. Aby zgarnąć pierwsze 50 złotych należy:

– zalogować się przynajmniej raz d aplikacji mobilnej Citi Mobile.
– zapewnić wpływ na konto w wysokości 100 złotych,

do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta.

Kolejne 50 złotych Klient zgarnie w zamian za:

– wykonanie zlecenia walutowego na łącznie 2000 złotych za pośrednictwem usługi Citi Kantor lub
– zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia w wysokości 2000 złotych,

do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otworzenia konta.

Trzecie 50 złotych trafi do Klientów, którzy wykonają płatności kartą na łączną kwotę 500 złotych do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otworzenia konta.

Czwarta nagroda w wysokości 50 złotych trafi do Klientów, którzy spełnili wszystkie powyższe premiowane warunki promocji.

 

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest 200 złotych w gotówce oraz dwa kody do darmowego nadania przesyłek InPost.

Przyznanie nagrody

Nagroda trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.citibank.pl/files/documents/accounts/ck-regulamin-200zl-z-ck-ed3.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Wieluniu

Profi Credit to druga największa firma pożyczkowa w Polsce. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł, a wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu. Sprawdzamy, czy Profi Credit ma placówkę w Wieluniu.

author
Dominika Byczek
02 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Czy listy i paczki dojdą na czas mimo pandemii koronawirusa?

Jak poinformowały operujące w Polsce firmy kurierskie, listy i paczki, których spodziewają się rodacy będą docierać do odbiorców pomimo trwającej pandemii koronawirusa. Uspokoi to zapewne klientów sklepów e-commerce, którzy zdecydowali się zamawiać produkty i zgodnie z zaleceniami rządu i WHO pozostać w domach.

author
Alicja Hirsekorn
15 marca 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Pożyczki prywatne – jak nie dać się oszukać?

Klienci, który nie mogą pożyczyć w banku lub firmie pożyczkowej, chętnie rozglądają się za innymi metodami na pozyskanie pieniędzy, niż pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe. Jedną z nich są pożyczki prywatne, udzielane przez osoby, które nie mają działalności gospodarczej. Sprawdzamy bezpieczne propozycje.

author
Dominika Byczek
01 września 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Santander Consumer Bank Mogilno

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Mogilnie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
22 czerwca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Co z kredytem po śmierci kredytobiorcy?

Wiele osób na pewno zastanawia się nad tym, co dzieje się z kredytem po śmierci kredytobiorcy. W takiej sytuacji zobowiązania kredytowe nie wygasają, a przechodzą na najbliższych krewnych. Podpowiadamy, jak uniknąć odpowiedzialności za długi zmarłej osoby.

author
Dorota Grycko
14 lipca 2022
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Czy podawanie numeru karty jest bezpieczne?

Karty płatnicze stały się w ostatnim czasie bodaj najważniejszym środkiem płatniczym – zwłaszcza wśród ludzi młodych i aktywnych finansowo. Za pomocą karty płatniczej możemy płacić nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz także w punktach sprzedaży internetowej – podając indywidualne dane naszej karty. Jednak czy przekazywanie sprzedawcy poufnego numeru karty jest bezpieczne? 

author
Halszka Gronek
16 lutego 2024
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.
Porównaj